Seçimler Bitti EYT'ye Bir Çözüm Bulunacak Mı? Herhangi Bir Gelişme Yaşandı Mı?

Seçimlerde sona erdikten sonra emeklilikte yaşa takılan binlerce kişi artık bir çözüm getirilsin diye bekliyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçimlerden önceki açıklamalarında eyt'ye bir çözüm getireceklerini söylemişti. Peki son durum ne? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Seçimler Bitti EYT'ye Bir Çözüm Bulunacak Mı? Herhangi Bir Gelişme Yaşandı Mı?

Binlerce kişi emeklilikte yaşa takılıp emekli olamamış durumda ve bu duruma bir çözüm bulunmasını bekliyorlar ve seslerini yetkililere duyurmaya çalışıyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli EYT'ye çözüm getireceklerini söylerken hükümetten ise bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Peki bundan sonraki süreçte ne olacak?

İŞTE EYT İLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli emeklilikte yaşa takılanların problemlerini çözeceklerini ifade ederken hükümetten bu konu ile ilgili bir açıklama yapılmamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu konu hakkında neler söyleyeceği bekleniyor. Geçtiğimiz dönemlerde Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan vekili Erkan Akçay emeklilikte yaşa takılanlar için meclise kanun teklifinde bulunmuş fakat bu teklif Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından reddedilmişti. Emeklilikte yaşa takılan binlerce kişi seslerini duyurmaya çalışıyor ve 2017 yılında bu konu ile ilgili düzenleme beklediklerini söylüyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeliden ise bu konu hakkında bir müjde beklediklerini söylüyorlar

YORUM EKLE
YORUMLAR
EYT'Lİ
EYT'Lİ - 3 yıl Önce

Sayın Devlet Bahçeli, seçim beyannamesinde sorunun çözüleceğini söylemişti. Bekliyoruz. İnşAllah hayırlı bir haber gelir.

Eyt Ankara
Eyt Ankara - 3 yıl Önce

Sayin Erdogan oy kayiplarinin irdelenmesini istemis,irdelenmesine gerek yok eyt yi secim den önce çıkarmis olsaydi.bu durumlar yasanmazdi.şimdi sıra yerel seçimlerde oylar yine verilmeyecek.

ORKUN KIRKIK
ORKUN KIRKIK - 3 yıl Önce

MHP SÖZÜNÜ TUTSUN. EYT Lİ

esma
esma - 3 yıl Önce

çıksın yasa

faik baba
faik baba - 3 yıl Önce

secimde biz görevimizi yaptık. sıra MHP DE

Eytli
Eytli - 3 yıl Önce

Saglikciya bile yipranma verilirken bizleri hic kimse gormezmi

Mehmet Metin
Mehmet Metin - 3 yıl Önce

Hükümet bu konuyu önemsemiş olsa idi seçim beyannamesine alırdı. MHP lideri Bahçeli bunu çözelim dese de sanırım sorunu çözüme kavuşturmak zor. Af konusu ve EYT konusunda ortak hareket edemez iseler yollar ayrılır...

Ksl
Ksl - 3 yıl Önce

Yaparsa MHP YAPAR
Gerisi BAKAR