Sahil Güvenlik Komutanlığı 635 Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 635 uzman erbaş alımı sonuçları kamuoyuna duyuruldu. Uzman erbaş alımı sonuçları için haberimizi inceleyiniz.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 635 Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı
Sahil Güvenlik Komutanlığı 2016 yılında yayımlamış olduğu ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 635 uzman erbaş alımı yapacağını duyurmuştu. Başvurular yine geçtiğimiz sene 17 Ekim 2016 - 31 Ekim 2016 tarihleri arasında Sahil Güvenlik Komutanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile yapıldı.

En az lise ve dengi okul mezunlarının başvuru yapabildiği Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alım ilanında adaylar aylardır sonuçların açıklanmasını ve sınav yeri ile tarihinin ne zaman yapılacağının duyurulmasını bekliyordu. Sonunda Sahip Güvenlik Komutanlığı aracılığı ile yapılan duyuru da sınav yeri ve sınav tarihlerinin duyurulduğu belirtildi.

SORGULAMA ERKANI

Sahil Güvenlik Komutanlığı topçu, elektrikçi, ikmal, şoför, serdümen, motorcu, kurbağa adam muhafız sınıfları için toplam 635 kişilik uzman erbaş alımı yapılacağı duyurulmuş ve müracaatlar alınmıştı. Sonunda sonuçlar açıklandı sorgulama yamak isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

https://uygulama.sg.gov.tr/SonucSorgu/sonucSorguUzman.xhtml

Yukarıda belirtilmiş olan linke giren adaylar T.C. kimlik numaraları aracılığı ile Sahil Güvenlik Komutanlığı 635 uzman erbaş alımı sonuçlarını öğrenebilir.
Sahil Güvenlik Komutanlığı aracılığı ile yapılan duyuru sonucunda 635 uzman erbaş alımı sonuçları duyuruldu ve bu sonuçların açıklanması ile önümüzde ki süreçler içerisinde Sahil Güvenlik Komutanlığının yeni alım ilanı yayımlaması beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE