Sağlık Bakanlığı 5 Bin Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak!

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde 5 Bin 298 personel alımı için başvurular tamamlandı. Buna göre eski hükümlü ve engelli personel alımları başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sağlık Bakanlığı 5 Bin Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak!

Sağlık Bakanlığı Türkiye genelinde 5 Bin 298 personel alımı için başvurular tamamlandı.

Sağlık Bakanlığı 5 Bin 298 personel alımına başvuruların tamamlanmasının ardından adaylar başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merakla sormaktalar. Bilindiği gibi Türkiye genelinde yapılan alımlarda eğitim düzeyinde en az ilkokul mezunu olmak şartı ile çok sayıda alım yapıldı ve başvurulara yoğun ilgi gösterildi. Buna göre işin olsa ekibi olarak ayrıntıları aktarmaya devam ediyor.

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMLARI;

Adaylar Sağlık Bakanlığı personel alım sonuçları ne zaman açıklanacak diye sormaktalar ve başvurulara alımların tamamlanması personel alım süreci ilgili nasıl bir yol izlenecek merak edilmekteler. Başvuruları geçtiğimiz günlerde tamamlanan sürekli işçi kadrolarına yerleşecek olan adaylar kura usulüne göre tespit edilecekler. Sağlık bakanlığına bağlı olan Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yeni detaylar için açıklamalar yapılmaya devam edecek. Engelli ve eski hükümlü olanların başvuru yapabildiği alımlarda 18 yaşını tamamlamış olmak, en az ilköğretim mezunu olmak istenildi.

Başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, işin olsa ekibi olarak sonuçlar açıklanır açıklanmaz duyurucağız. İşin olsa mobil uygulamasını indirebilir ve sosyal medyadan işin olsa alımlarını takip edebilirisiniz.

Mobil uygulama için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 09:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevim colak
Sevim colak - 2 yıl Önce

Bize cikması imkansız herkes adamini aliyo o yuzden imkansiz yanu

Fetih
Fetih - 2 yıl Önce

Arkadaşlar daha iskura başvuru yapmadan bazıları ise cagirmislar

Erdoğan Yağanlar
Erdoğan Yağanlar - 2 yıl Önce

Nazaman kuralar yapılır

Rnzr
Rnzr - 2 yıl Önce

Başvuru zamanında sonuçların ne zaman açıklanacağını yazmıştınız. Şimdi de sırf tıklanmak için sonuçlar ne zaman açıklanacak diye başka bi sayfa açıyorsunuz.Başvuran arkadaşlara söylüyorum Sonuçlar 25 Ekim’de belli olacak. Kura çekilecek.

ülkü
ülkü - 2 yıl Önce

noter huzurunda kura ile atama yapılacak torpil kayırma olmaz herhalde

Pınar Çendik
Pınar Çendik - 2 yıl Önce

Arkadaşlar sizde susmayın artık cimere yazın dilekçe yazın ben uğraşıyorum yoksulun üstünden doyan doyana hakkımızı arayalım ne demek daha kura belli olmadan işe almaya başlamışlar haksızlık kul hakkı ne demek bilselerdi kul hakkı yemezlerdi

hakkı haklı
hakkı haklı - 2 yıl Önce

ankarada dayısı olanlar beklesin geri kalan gitsin