Sağlık Bakanlığı 12 Bin 500 Personel Ataması Yapacak!

Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptığı açıklamasında birkaç ay içerisinde toplam 12 bin 500 kişilik sağlık personel ataması yapacaklarını duyurdu.

Sağlık Bakanlığı 12 Bin 500 Personel Ataması Yapacak!
Sağlık Bakanlığı açık olan pozisyonların hepsi için aralıklarla personel atamaları gerçekleştirmektedir. Geçtiğimiz haftalarda da yaptığımız haber ile Sağlık Bakanlığının toplam 12 bin 500 kişilik personel ataması yapacağını duyurmuştuk.

Sağlık Bakanlığının 12 bin 500 kişilik sağlık personel ataması yapacağına ilişkin bir yeni duyuru da Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan geldi. Buna göre Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 kişilik sağlık personeli ataması yapacak.

BAKAN DUYURDU

Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptığı açıklamasında Maliye Bakanlığından 12 bin 500 kişilik atama için vize aldıklarını belirtti. Buna göre Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 kişilik personel ataması yapacakları kamuoyuna duyurulmuş oldu ve yine Bakan Recep Akdağ FETÖ'den dolayı kamuya alımların güvenlik soruşturmalarının tamamlandıktan sonra gerçekleştiğini belirterek bu sebepten dolayı atamaların geciktiğini ancak en kısa süre içerisinde yerleştirmelerin yapılacağını duyurdu.

ATAMALAR NE ZAMAN YAPILACAK

Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptığı açıklamasında 12 bin 500 kişilik atama için vize aldıklarını duyurdu. Peki atamalar ne zaman yapılacak? Sağlık Bakanı Recep Akdğ atamaların hangi tarihte yapılacağın ilişkin net bir gün vermedi ancak atamaların önümüz deki birkaç ay içerisinde yapılacağını belirtti. Buna göre kargo tespitlerinin yapılması ile 12 bin 500 kişilik atamanın kamuoyuna duyurulması beklenmektedir.

ATAMA İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2017, 19:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemsire
Hemsire - 3 yıl Önce

Hey Allahım geçtiğimiz ayda bir iki ay icinde yapılacak alımlar deniliyordu hala aynı bu sağlık bakanlığında işler niye böyle yavaş yürüyor ya??

HEMŞİRE
HEMŞİRE - 3 yıl Önce

yalan söylemekten zevk mi alıyorsunuz onu anlamıyorum hiç değilse açıklama yapmayın. millette beklemesin boş yere