Roketsan Tecrübe Şartı İstemeden Katılımcılardan Personel Alımı Yapacak!

Türkiye'nin en prestijli kurumlarından bir tanesi olan Roketsan'dan lise, üniversite öğrencileri ile mezunlarına personel alımı müjdesi geldi. İş tecrübe şartı aranmayacak. Teknofest roket yarışı başarılı olanlara müjde!

Roketsan Tecrübe Şartı İstemeden Katılımcılardan Personel Alımı Yapacak!

Türk Silahlı Kuvvetlerinin savunma alanında füze ihtiyacının giderilmesine yönelik olarak ülkemizin en prestijli kurumları arasında yer alan Roketsan personel alımı için Teknofest yarışına katılan ve burada başarılı olanlara müjdeli haberini açıkladı. Roketsan Genel Müdürü Murat İkincini yaptığı açıklamaya göre Teknoloji Takımı Vakfı tarafından düzenlenen roket yarışlarına dair açıklama yaptı.

İŞE ALIM YAPACAK

Yarışlarda katılım sağlayan üniversite öğrencileri ve lise öğrencilerindeki katılımcıların emeklerini takdirle karşıladıklarını aktardı. Katılımcılara aktardığı tavsiyeye göre ise; " kazandıkları tecrübeleri devamlılık sağlayarak, bu alanla ilgili araştırmalarını ve teknik bilgilerini artırmaları." açıklamasını yaptı.

Teknofeste katılan yarışmacıların bilgi desteği olarak ve maddi destek sunduklarını aktardı. Ayrıca yarışmalarda başarılı olan kişilere staj yada iş imkanı sağlandığının müjdesini verdi. Roketsan Eylül ayı personel alımı başvuruları nasıl yapılır?

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Personel seçme ve işe yerleştirme sistemi üzerinden İnsan kaynakları portalı aracılığı ile cv oluşturup online olarak göndermek yeterli olmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adaylar https://ik.roketsan.com.tr/ adresi üzerinden üyelik oluşturmaları ve giriş yaparak öz geçmişlerini doldurmaları yeterli olacak. Pozisyonlardaki ihtiyaçlar doğrultusunda iletişime geçileceği aktarıldı.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 18:16
YORUM EKLE