Referandum Sonrası Bakan Taşeron Açıklaması Yaptı! Kadro Veriliyor Mu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu referandum sonrasında taşeron işçilere açıklama yaptı. Kadro veriliyor mu?

Referandum Sonrası Bakan Taşeron Açıklaması Yaptı! Kadro Veriliyor Mu
Bilindiği üzere geçtiğimiz seneden beri taşeron işçilere kadro verilmesi konusu gündem başlıkları arasında yer almakta olup en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır. Referandumdan önce bir milyona yakın taşeron işçi kadro beklerken malesef beklenen sonuç çıkmadı ve taşeron işçilere kadro verilmedi.

Referandumdan sonra görüşmelerin yapılacağı konusunda basında haberler yer alırken referandum sonrasında hükümetten taşeron işçilere kadro verilmesine ilişkin açıklama beklenmekteydi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu merak ile beklenen taşeron işçilere kadro açıklama yaptı. Kadro veriliyor mu? Kadrolar ne zaman verilecek?

ÇALIŞMALARI HÜKÜMETE GÖNDERİYORUZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamasında çalışmaların olgunlaştırıldıktan sonra konunun hükümete gönderileceğini duyurdu. Buna göre çalışmaların deavm ettiği öğrenilirken ilgili çalışmalar tamamlandıktan sonra konunun hükümete taşınacağı belirtilmiş oldu.

Yine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamasında haftaya pazartesi günü Bakanlar Kurulunun toplanacağı ve konu hakkında çözüm takvimi belirlendikten sonra kendilerinin de belirlenmiş olan bu takvime göre çalışmalarını şekillendireceklerini açıkladı. Bakanlar kurulu toplantısının yapılması ile taşeron işçilere kadro verilmesi hakkında yeni bir açıklama yapılması beklenmekte olup yine çalışma takviminin de duyurularak taşeron işçilere net bilgilerin verileceği tahmin ediliyor.

TAŞERON İŞÇİLERE KADRO HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
taşeron
taşeron - 3 yıl Önce

çalşma halen devam ediyor ne çalışmaymış .....

esmer
esmer - 3 yıl Önce

yeter artık söz verdiniz gereğini yapın

taseron
taseron - 3 yıl Önce

yine kandırma mettotu ıcın toplantı yapacaklar sanırım.eskileri yemioz cunku artık

kasto
kasto - 3 yıl Önce

takvim verilecekse öncelikli iş taseron meselesi olmalı.ama bakıyorumda taseron hep en sona bırakılıyor.yazılanlara bakyorumda öncelikler hep başka..icraat bekliyoruz sayın bakanım.

taşeron
taşeron - 3 yıl Önce

son şanslarını referandumda kllandılar rahat olun taşeron kardeşler bundan sonra kadro olayını yapmadan ıktıdar başkan olma durumu kımsenn yok bunu onlar anladı artık rahat olun oyalarlarsa cevabını alırlar ....

TAŞERON
TAŞERON - 3 yıl Önce

LAN NE ÇALIŞMAYMIŞ SANKİ YENİDEN HÜKÜMET KURACAK ADAMLAR YAV. BU KADAR YALANCI OLUNMAZ YA.RESMEN TÜKÜRDÜKLERİNİ YALADILAR. VE BENCE BU ADAMLAR TAŞERON KONUSU HAKKINDA HERHANGİ BİR ÇALIŞMA FİLAN YAPMADILAR VE YAPMAYACAKLAR SADECE MİLLETİ KANDIRIYORLAR.

TAŞERON
TAŞERON - 3 yıl Önce

yine kandırma mettotu ıcın toplantı yapacaklar sanırım.eskileri yemioz cunku artık

taşeron
taşeron - 3 yıl Önce

yeter artık icaaaaat