Referandum Sonrası 7 Bin Bekçi Alımı İlanı Bekleniyor! İlan Ne Zaman Yayımlanıyor

Binlerce aday 7 bin kişilik bekçi alımı ilanını bekliyor. Referandum sonrasında 7 bin kişilik atama beklenmektedir. İlan ne zaman yayımlanıyor.

Referandum Sonrası 7 Bin Bekçi Alımı İlanı Bekleniyor! İlan Ne Zaman Yayımlanıyor
Bilindiği üzere ülkemizde faaliyetlerini sürdüren Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde bekçi personelleri istihdam etmektedir. Kamudan kaldırılmış olan bekçi personelleri daha sonra ki yıllarda tekrar getirildi ve şu anda kamuda 6 bin kişiye yakın bekçi personeli bulunmaktadır.

Bekçi personelinin artırılması amaçlanırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarında talimatlarını verdiğini ve toplam 7 bin kişilik daha bekçi alımı yapacaklarını müjdelemişti. Adaylar referandum sonrası 7 bin bekçi alımı ilanı bekliyor. İlan ne zaman yayımlanıyor?

REFERANDUM SONRASI ATAMA BEKLENİYOR

Bilindiği üzere referandum öncesi Türkiye Büyük Millet Meclisi 21 Mart 2017 tarihi itibari ile tatile girdi ve referanduma kadar görüşmeler yapılmadı. Bu süre zarfında liderlerde çalışmalarına devam ettiği gibi özellikle gündem maddeleri arasında bekçi alımları yer almamaktaydı.
Referandumun sona ermesi ile gündem başlıkları yavaş yavaş değişmeye başladı ve bekçi alımları tekrar gündeme taşındı. Buna göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile toplam 7 bin kişilik bekçi alımının yapılması bekleniyor.

İLAN NE ZAMAN YAYIMLANIR

Şu an için 7 bin kişilik bekçi alımına ilişkin net bir bilgi yok. Fakat Nisan ayın da Mayıs ayında bekçi alımının yapılabileceğine yönelik tahminler var özellikle Nisana ayı bilindiği üzere kamu personeli ve memuru alımı bakımından oldukça hızlı geçiyor.

BEKÇİ MAAŞ VE GÖREVLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
eyüp taşın
eyüp taşın - 3 yıl Önce

hayalımde bekçi ya da polıs vardır lıse mezunu kaldırılsın lütfen d.bakır olacak mı artık
olsun 05317783341 ne zaman olacak artık olsun d.bakır

ali
ali - 3 yıl Önce

yaş sınırı 32 olsun beklıyoruz hadi olur inş