PTT ve Bankalar Pazartesi Günü Açık mı? (20 Ağustos)

Kurban bayramı tatili başladı. Resmi kurumlar 20 Ağustos pazartesi günü açıkmı olacak? Bankalar pazartesi açık olurmu? 20 Ağustos pazartesi hangi kurumlar açık olacak? İdari izin nedeniyle Cumhurbaşkanlığından resmi yazı detayları neler?

PTT ve Bankalar Pazartesi Günü Açık mı? (20 Ağustos)

2018 Kurban Bayramı nedeniyle 17 Ağustos Cuma günü resmi kurumlarda bayram tatili başladı. Buna göre pazartesi günü 20 Ağustos arefe yarım gün olan mesai saatleri için idari izin uygulanmasına karar verildi.

20 AĞUSTOS YARIM GÜN İDARİ İZİN

Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada 20 Ağustos günü resmi kurumların da hizmetlerin aksatılmaması ve zorunlu hizmetlerin yürütülmesi ile asgari personelin bulundurulması kaydıyla yarım gün idari izin verilmesine kadar verildi. Buna göre 20 Ağustos pazartesi günü saat 13:00'dan sonra kurban bayramı tatili başlayacak ve 24 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

PTT VE BANKALAR PAZARTESİ GÜNÜ AÇIK MI

Fatura ödemesi, PTT posta gönderimi gibi işlemleri yapacak olan vatandaşlar 20 Ağustos pazartesi günü bankaların ve PTT'nin açık olup olmayacağını merak etmekteler. Bankalar pazartesi günü yarım gün, öğleye kadar açık olacaktır. PTT şubelerinde de pazartesi günü öğleye kadar yapılacak gönderi ve karo gönderileri gibi işlemler için açık olacak ve işlem alınacaktır.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 17:16

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE