PTT En Az Lise Mezunu Personeli Alımı Hakkında Duyuru Yapıldı

Posta, Telefon, Telgraf Teşkilatı lise mezunu personel alımı hakkında sosyal medya da dolaşan haberlerin asılsız olduğunu belirtti.

PTT En Az Lise Mezunu Personeli Alımı Hakkında Duyuru Yapıldı
Posta, Telefon, Telgraf Teşkilatı her sene binlerce personel alımı yapmaktadır. Yıl içerisinde açıktan atamalar ile sözleşmeli ya da daimi statüsünde istihdam etmek üzere personel alımları yapıldığı gibi Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen Merkezi Atamalarda da PTT Anonim Şirketi çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların tamamını kadro ayıran Posta, Telefon, Telgraf Teşkilatı memur olmak isteyen adaylar tarafından en çok takip edilen kurumlar arasında yer almaktadır. Peki PTT'nin son zamanlarda yayınlanan ilanları incelendiğinde personel alımı yapılıp yapılmayacağı konusunda her hangi bir açıklama var mı?

PTT Personel Alımını Yalanladı

Bilindiği gibi son zamanda sosyal medya da çok sayıda paylaşımlar yapılmaya başlandı. Buna göre Posta, Telefon, Telgraf Teşkilatı başta olmak üzere pek çok kurumun personel alımı yapılacağı duyurulmaktadır. İlk olarak Emniyet Genel Müdürlüğünün 10 bin personel alımı yapacağı hakkında paylaşımlar yapıldı bunun asılsız olduğu konusunda açıklama yapılmıştı.

Posta, Telefon, Telgraf Teşkilatının sosyal medya da yazan haberlere göre en az lise mezunu olmak şartı ile personel alımı yapacağı belirtilmektedir. Bugün yapılan açıklama ile bu haberlerinde asılsız olduğu konusunda uyarı yapıldı.

Sizin için PTT Anonim Şirketinin yayınladığı tüm ilanları detaylı olarak incelemekteyiz. Personel alımları hakkında paylaşımlarımıza devam ederek sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

Duyuru: //ik.ptt.gov.tr/duyurular/ik1-20160822.php
Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2016, 16:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
yasemin
yasemin - 4 yıl Önce

Alımlarn tarıhı

yasemin
yasemin - 4 yıl Önce

Alımlarn tarıhı

Sule
Sule - 4 yıl Önce

Kpss şartı Varmı alımları ne

Serkan
Serkan - 4 yıl Önce

Hani nerde nezaman kac kisi alıyor. Yalan haberden hicmi utanmazsiniz.

HfizeBIYIKLI
HfizeBIYIKLI - 4 yıl Önce

YÜKSEK OKUL MEZUNUYUM.

duygu  bıyıklı
duygu bıyıklı - 4 yıl Önce

Meslek lisesi mezunuyum.Havsa /Edirne

Ali Osman BIYIKLI
Ali Osman BIYIKLI - 4 yıl Önce

Meslek lisesi mezunuyum.Havsa/Edirne

Hakkı öksüz
Hakkı öksüz - 4 yıl Önce

K. Maraş. Afşin doğumluyum 10 11 1987 doğumluyum evlı ve 2 cocuk babasıyım meslek lisesi mezunuyum E sınıfı eylıyetım var guvenlik silahlı sertifikam var acil şekılde işe iytiyacım bilginize arz ederim