PTT'den Personelle İlgili yeni Duyuru! 2019 Nakil Sonuçları

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü resmi İnternet sitesinde yeni bir duyuru yayımladı. Duyuru 2019 yılı Nakil sonuçlarını ilgilendiriyor.

PTT'den Personelle İlgili yeni Duyuru! 2019 Nakil Sonuçları

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü  ( PTT ) İnsna kaynakları resmi internet sitesinde 12 temmuz 2019 tarihi itibari ile yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanmış olan duyuruda 2019 yılı personellerini ilgiendiriyor.

PTT İnsna Kaynakları resmi internet sitesinde duyurusunda 2019 yılı için Nakil Dönemi Personel taleplerini sonuçladırdığını belirtti ve 12 Temmuz 2019 tarihi itibari ile İlgili ünitelere teslim edildiğini belirtti.

PTT nin en son yayımladığı duyuru 2018/1 PERSONEL ALIMI YEDEK ADAYLARA YAPTIRILACAK PSİKOMETRİK İNCELEME TESTİ HAKKINDA DUYURU (19.06.2019) şeklinde oldu. Binlerce aday PTT 2019 yılı 5 bin Personel alımı için gözlerini PTT'nin sitesine dikti ve ilanın önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

Söz konusu PTT 5 bin personel alım ilanı yayımlandığında haberdar olmak istermisiniz. öyleyse İşin Olsa Mobil uygulamasını indirerek PTT personel alımı ilanı geldiğinde hemen haberdar olabilirsiniz.

PTT Personel Alımı bekleyen diğer adaylarla yardımlaşmak için Buraya Tıklayarak katılabilirsiniz.

YORUM EKLE