PTT'den 2 Bin 500 Memur Alımına İlişkin Açıklama!

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) 2 bin 500 memur alımına ve sonuçların açıklanmasına ilişkin açıklama yaptı.

PTT'den 2 Bin 500 Memur Alımına İlişkin Açıklama!

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) bilindiği üzere geçtiğimiz dönemlerde toplam 2 bin 500 kişilik memur personel alımı gerçekleştirmişti. Adaylar bu sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ile beklerken sonun da konu hakkında duyuru yapıldı.

Açıklama Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) Genel Müdürü Yardımcısı tarafından yapıldı. 2 bin 500 kişilik personel alımı için düzenlenen sınavların tamamlandığını duyuran Gürbüz Akbulut 2 bin 500 kişilik alımın sonuçlarının ne zaman açıklanacağını duyurdu.

BAYRAMDAN SONRA...

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut 2 bin 500 memur personel alımı sonuçlarının Ramazan Bayramından sonra ilan edileceği ve adayların ilgili şubelerde işbaşı yapacaklarını belirtti. Yıl sonuna kadar toplam 5 bin kişilik alımın yapılacağı belirtilirken diğer ilanın da yayınlanacağı duyuruldu.

2 BİN 500 MEMUR DAHA ALINACAK

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut yaptığı açıklamasında yıl sonuna kadar toplam 5 bin kişilik alımın yapılacağını ve Ramazan Bayramından sonra 2 bin 500 kişilik alım sonuçlarının açıklanması ile 2 bin 500 kişilik daha memur alımının ise yılın ikinci  yarısından sonra açıklanacağını duyurdu. Buna göre PTT 2 bin 500 memur alımının Haziran ayından sonra kamuoyuna duyurulması beklenmektedir.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2017, 14:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hamdi
hamdi - 3 yıl Önce

lise mezunuda alın yahu işssizisiz