PTT 55 Bin Memur Alımı İçin Genel Müdür Bozgeyik'ten Alım Süreci Açıklaması

PTT Posta Telgraf ve Telefon kurumuna 2018 yılı idari sözleşmeli personel alımları ile 55 Bin memur alımı nasıl bir yol izlenecek? Personel alımlarında 2019'da kaç kişi alınacak? Yeni açıklama detayları haberimizde..

PTT 55 Bin Memur Alımı İçin Genel Müdür Bozgeyik'ten Alım Süreci Açıklaması

PTT 2018 yılında bir çok kadroda idari sözleşmeli personel alımı yaptı. Adaylar sonuçların açıklanmasının ardından 1 yıl içerisinde göreve başlatılacakları belirtildi. PTT (Posta Telgraf ve Telefon kurumu) 2018 yılı idari sözleşmeli personel alımları ile 55 Bin memur alımı nasıl bir yol izleneceğini ve yeni personel alımlar için 2019 yılında ne kadar memur alınacağını dair yeni açıklama yaptı.

PTT gişe memuru, dağıtıcı, uzman, avukat kadrolarında personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adayların gözü PTT'den gelecek yeni ilanlarda. 2019 yılı Şubat ayına girdiğimiz bu günlerde henüz ilanların açıklanmaması hakkında adaylar yeni açıklama yapılmasını beklemekte. Buna göre PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik açıklama yaptı.

Açıklamada 55 Bin personel alımları zaman yayılarak ilan edilecek. İlerleyen günlerde yeni memur alım ilanlarının açıklanacağı müjdesi geldi. Fakat ne kadar kişi alınacağı henüz belli değildi. Diğer merak edilen konulardan bir tanesi de 5 Bin alımda kazanan adaylarına ne zaman göreve başlayacakları oldu. Genel Müdür Bozgeyik göreve başlama tarihlerinin ilanlarda açıklamada belirtildiğini aktardı. Adaylar idari sözleşmeli personel istihdamlarında gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz. İşin olsa sosyal medya sitelerinden takip etmeyi ve mobil uygulamalarını indirmeyi unutmayın.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 21:05

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yurdagul yurdagul
Yurdagul yurdagul - 2 yıl Önce

Alımlar ne zaman

haşimato
haşimato - 2 yıl Önce

Güvenlik görevlisi alimi olacakmi oyle bir haber gormustum sankim

Defne
Defne - 2 yıl Önce

Sabırsızlıkla gişe ve büro personeli alımının güzel bir sayıyla alımını bekliyoruz ..Çünkü alan geniş olunca alım da bir o kadar olmalı

merve
merve @Defne - 2 yıl Önce

gişeye girip memnun olmayanda çok anlamadım gitti

Pınar koşunkartay
Pınar koşunkartay - 2 yıl Önce

Başvuru nasıl yapılacak

İbrahim Engin Buluç
İbrahim Engin Buluç - 2 yıl Önce

Yaş gelmiş 40 dayanmış 2 de çocuk bu saatten sonra bu ilanlara daha çok bakarım hiç umudum yok gelecek kaygısı cabası

Hatice
Hatice - 2 yıl Önce

Alımlar ne zaman başvuru basıl yapıcaz lütfen cevap verin