PTT 500 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Duyuruldu

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) 500 memur personel alımı başvuru sonuçlarını duyurdu. Sözlü sınavlara katılacak olan adaylar açıklandı.

PTT 500 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Duyuruldu
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT), kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere geçtiğimiz günlerde 500 sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı. Alınacak olan adaylar gişe memuru ve büro memuru kadroları için lisans mezunu dağıtıcı kadroları için ise önlisans mezunu olması gerekmekteydi.

Geçtiğimiz hafta PTT'nin sözleşmeli personel alım ilanına binlerce aday başvuru yaptı. Sonuçların ne zaman açıklanacağı ve mülakat tarihleri ile mülakata kimlerin katılacağına ilişkin duyurunun yapılması beklenirken. Sonunda beklenen açıklama geldi. PTT 500 personel alımı başvuru sonuçlarını duyurdu.

İsim Listeleri Yayımlandı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) sözleşmeli 500 personel alım başvuruları PTT'nin insan kaynakları sitesi aracılığı ile kabul edildi. Başvuruların yapılması ile mülakatlara girecek adaylar isim listesinin yayımlanmasını beklemişti.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) resmi internet sitesi aracılığı ile mülakat listesini ve en düşükı, en yüksek puan listesini yayımladı.
Peki Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT)'nin alım yapacağı 500 kişilik personel ilanına hangi adaylar mülakatlara girmeye hak kazandı. Hangi adaylar mülakatlara hangi tarihte girecek? PTT'nin ilan etmiş olduğu mülakat listesini öğrenmek için aşağıda ki linki takip ediniz.

https://goo.gl/hmaigS

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE