PTT 5 Bin Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı! Sorgulama Ekranı Detayları..

PTT 5 bin personel alımı için son dakika açıklamadı! Adayların merak ve heyecanla beklediği açıklama nihayet geldi. 2018/1 PTT mülakat sonuçları açıklandı! Sözlü sınav sonucu sorgulama ekranı ve detaylar haberimizde..

PTT 5 Bin Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı! Sorgulama Ekranı Detayları..

PTT 5 Bin personel alımı mülakat sonuçları açıklaması geldi!

Posta ve Telgraf Teşkilatı 2018/1 PTT mülakat sonuçları için yeni bir açıklama yapıldı. PTT İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı internet sitesinden yapılan açıklamada şirketin personel ihtiyacının giderilmesi için yapılan sınav sonuçlarının belli olduğunu ve adaylardan kadrolara atanmaya hak kazananlar sözlü sınav sonucundan belirli dönemler içerisinde göreve başlatılacağı açıklandı.

BELGE TESLİMİ İÇİN SÜRE VERİLDİ.

Asil listeden kazanan adaylar için belge teslim etmeleri için süre verildi. Buna göre PTT merkez teşkilatında kazananlar için PTT A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına evrak teslim etmeleri gerekli olacak. Taşra teşkilatlarında görev alacak olan adayların evraklarını PTT Başmüdürlüğü İnsan Kaynaklarına teslim edebilecekler.

Adayların evrakları 31 Aralık tarihi ile 14 Ocak 2019 tarihi arasında mesai saatleri içerisinde teslim edebilecek.

ATAMA İŞLEMLERİ 1 YIL İÇERİSİNDE DÖNEMLER HALİNDE YAPILACAK!

İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada sözlü sınav sonucu tarihinden itibaren bir yıl içerisinde dönemler halinde en geç bir yıl içerisinde göreve başlatılacağı belirtildi. Adayların 1 yıl sürenin uzun tutulmasını geç başlayıp başlamayacakları sorusunu sormaktalar.

Ayrıca müracaat süresi içerisinde başvurusunu yapmayan adaylar atanma talepleri işlemden kaldırılacağı belirtildi. İstenen belgelerin listesi, iş isteme beyannamesi formu, mal bildirim formu, başka kurum ve kuruluşa karşı mecburi hizmeti bulunmadığına dair dilekçe örneği, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu aşağıdaki bağlantıdan erişebilecek.

Mülakat Sonuçları ve açıklamalar için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 23:08
YORUM EKLE