PTT 2 Bin Memur Alımı Daha Yapacak! Peki Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi bu sene içerisinde 2 bin memur alımı daha yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

PTT 2 Bin Memur Alımı Daha Yapacak! Peki Alımlar Ne Zaman Yapılacak
Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamasında bakanlıklarına bağlı olan kurumlar arasında yer alan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinin bu sene içerisinde toplam 2 bin 500 kişilik alım yapacağını ve önümüzde ki hafta içerisinde 500 kişilik alımın İstanbul için yapılacağını belirtmişti.

Bakanın bu sözlerinin ardından Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinden 500 kişilik alım ilanı yayımlanmış ve alım ilanı müracaatları sona erdi. Şimdi adaylar gözlerini 2 bin kişilik alıma çevirdi.

2 BİN MEMUR NE ZAMAN ALINACAK

Bakan Ahmet Arsan 2 bin 500 kişilik memur alımı yapılacağını duyurdu. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi 500 kişilik memur personel alımını gişe görevlisi, büro görevlisi ve dağıtıcı kadroları için gerçekleştirdi ve 2 bin kişilik kadrosu daha kaldı. 

Peki Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi kalan 2 bin kişilik memur alımını ne zaman yapacak. Bakanın açıklamalarına göre Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi bu sene içerisinde 2 bin kişilik memur alımı daha yapacak ancak alımların henüz ne zaman yapılacağı bilinmiyor. PTT'nin alım sonuçlarının duyurulması ile önümüzde ki süreçler içerisinde yine 500'er kişilik PTT için memur personel alımları yapılabilir. Alım ilanları yayımlandıkça sizlere bilgi vereceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
atanamayan orman mühendisi
atanamayan orman mühendisi - 4 yıl Önce

Orman ve Su İşleri Bakanlığı niye hala bir açıklama yapmıyor kadrolar ile ilgili istihdam seferberliğine katılmayacak mı yoksa 2017 yılı performans planlamasında 1100 personel alımı planlanmaktadır yazıyordu ne zaman açıklama yapılacak orman mühendisleri olarak artık bir açıklama bekliyoruz müjde bekliyoruz..!!!