PTT 2 Bin 500 Memur Alımı İlanı Ne Zaman Yayımlanacak

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) 2 bin 500 memur alımı ilanı ne zaman yayımlanacak? Duyuru yapıldı mı?

PTT 2 Bin 500 Memur Alımı İlanı Ne Zaman Yayımlanacak
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bu sene 250 kişilik memur alımının daha yapılması beklenirken yapılan duyuru ile 2 bin 500 memur alınacağı müjdelendi.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) tarafından dün yapılan açıklama ile 2017 yılı içerisinde 2 bin 500 kişilik memur alımının daha yapılacağı ve 2017 yılında toplam 5 bin kişilik memur alımı yapılacağı öğrenildi. Peki 2 bin 500 memur alımı ilanı ne zaman yayımlanacak?

MEMUR ALIMI TARİHİ BELLİ Mİ

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) 2017 yılında 2 bin 500 memur alımı daha yapılacak. Adaylara dün müjdeli haber verildi peki alım için tarih verildi mi? Malesef Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT)'nin 2 bin 500 memur alımı tarihi henüz belli değil ancak ilerleyen günlerde konu hakkında yeni açıklamaların yapılması ve tarihin duyurulması bekleniyor.

TEK ETAPTA MI ALINACAK

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) 2017 yılında 2 bin 500 memur alımı daha yapacak. Peki alımlar tek etapta mı alımlar yapılacak. Bu konu hakkında da kesin bilgi yok ancak gelen yorumlara göre alımların tek değil iki etapta yapılacağı belirtilmektedir.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
elvan yücel
elvan yücel - 3 yıl Önce

başvuru formunu bulamıyorum yardımcı olurmusunuz