Polis Akademisinden Yeni Açıklama! Komiser Yardımcısı Yedek Yerleştirme Sonucu

Polis Akademisi Başkanlığından son dakika açıklaması geldi. Komiser Yardımcısı Adayı yerleştirme sonucu açıklandı. Lisans mezunu olan adaylar arasından 2018 yılı dördüncü dönem komiser yardımcısı olarak yerleşen adayların sonuçları haberimizde..

Polis Akademisinden Yeni Açıklama! Komiser Yardımcısı Yedek Yerleştirme Sonucu

Polis Akademisi Başkanlığından komiser yardımcısı yedek yerleştirme sonuçları açıklaması!

2018 yılı PAEM sınaclarının tamamlamasının ardından 2. yedek sonuçları adaylara duyuruldu. Adayların istenilen tarihte Ankara Gölbaşı yerleşkesinde bulunan Polis Akademisi Başkanlığında hazır bulunmaları istenildi. 

2. YEDEK SONUÇLARI AÇIKLANDI!

4. dönem Lisans mezunu komiser yardımcısı 2. yedek yerleştirme sonuçlarında erkek adaylar için 267. sırada bulunan adaya gelindiği açıklandı. Ayrıca bayan yedek aday planmasında yer almadığı belirtildi. 

İntibak eğitimine katılacak olan adayların aşağıdaki istenilen kıyafetleri ile birlikte en az 3 hafta kullanabilecekleri şekilde getrimeleri istenildi.

3. YEDEK SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Polis Akademisi Başkanlığı 221. adaydan 267. adaya kadar müracaat sırasının geldiği belirtildi. 3. yedek aday planlaması için polis akademisi resmi internet sitesi üzerinden açıklanması gerekmetkedir. 

Sonuçlar için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 21:00
YORUM EKLE