Polis Akademisinden Son Dakika 10 Bin Polis Alımı Duyurusu!

Polis Akademisi Başkanlığından 10 bin polis alımı için son dakika açıklaması yapıldı. 22. dönem polis alımları duyurusunda kadın ve erkek kaç polis alınacağı ile önlisans, lisans mezunlarından kaç kişi alınacağı açıklandı işte detaylar..

Polis Akademisinden Son Dakika 10 Bin Polis Alımı Duyurusu!

Polis Akademisi Başkanlığıdan 22. Dönem POMEM alımlarına ilişkin son dakika bir açıklama yapıldı. 22. Dönem Polislik alımlarına başvuru yapacak olan adayların hangi bölüm mezunlarından kaç kişi alınacağı da açıklandı. Polis Eğitim Merkezlerine yapılacak alımlara ilişkin önümüzdeki günlerde yeni bir açıklama daha yapılacak denildi.

10 BİN POLİS ALIMI,

Ön başvuru yapacak olan adaylardan hangi bölüm mezunlardan ne kadar alım yapılacağı da polis akademi başkanlığından yapılan açıklama ile belli oldu. Yapılan açıklamada "Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 22. Dönem için lisans mezunlarından 7.200 erkek, 800 kadın, ön lisans mezunlarından 1.800 erkek ve 200 kadın olmak üzere toplam 10.000 öğrenci adayı alınacaktır." denildi.

PÖH ALIMLARI

Adaylar yeni alımalarda çok sayıda PÖH alımı için duyuru beklemekteydi. Ayrıca önümüzdeki günlerde ön başvuru tarihleri ile başvuru yapacak olan adayların hangi şartları taşımaları gerektiği ve istenilen belgeler için yeni bir açıklama yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2018, 19:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper
Alper - 5 yıl Önce

Kaç aydır pöh alımı bekliyoruz şuan afrin de pöher savaşıyor yazık ya bu kadr gönülden istiyoruz neden böyle yapıyolar en yetkililere duyurulur

Beytullah MUTLU
Beytullah MUTLU - 5 yıl Önce

Bu hayatın heyecanı meycanı yok

Yalçın Bayraktar
Yalçın Bayraktar - 5 yıl Önce

Ben lise mezunuyum ben başvuru yapabiliyormuyum bi bilgi sahibi olan var mı

Hasan
Hasan - 5 yıl Önce

Kaç aydır Pöh Alımı bekliyoruz be yazıklar olsun

O
O - 5 yıl Önce

Kpsss onlisns 65 olsun

Ozde
Ozde - 5 yıl Önce

InşAllah on lisans 50 kpss puanı olur inşAllah Rabim

Osman
Osman - 5 yıl Önce

Yaş sınırı 35 olmasını istiyoruz yetkililerden bu konu ile ilgilenmeleri ni istiyoruz biz gençlerin önü açsınlar

emrullah yılmaz
emrullah yılmaz @Osman - 5 yıl Önce

35 yaşa genç diyosan işimiz var be hocam. 35 yaşındaki adam 10 yıl sahada ya çalışır ya çalışmaz niye böyle bi yaş sınırı koysun devlet.

Ibo1905
Ibo1905 - 5 yıl Önce

Ltfen yas esnetilsin kpss 60 olsun pöh alimida bekliyoruz yetkililere duyurun