Polis Akademisinden Duyuru! POMEM Sınav Tarihi Değişti

Polis Akademisi az önce duyuru yayımladı. POMEM Eğitim sonu sınavı tarihinde değişiklik yapan Polis Akademisi Başkanlığı yaptığı duyuru şöyledir.

Polis Akademisinden Duyuru! POMEM Sınav Tarihi Değişti

Ağustos 2019 Polis Meslek Yüksekokulları için eğitim sonu sınavı tarihinde değişiklik yapıldı. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 29 Ağustos 2019 tarihi itibari ile az önce yapılmış olan duyuruya göre 04 Eylül 2019 tarihinde yapılması gereken eğitim sonu sınavı tarihi değişti.

POLİS AKADEMİSİ DUYURUSU:

03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği” hükümleri gereği, 19/1-3. Dönem Merzifon Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olacak öğrencilerin sınavları 04 Eylül 2019 tarihinde yapılacağı duyurulmuştur. ANcak bazı sebeplerden dolayı sınav tarihi değişmiştir.

SINAV TARİHİ:

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından gelmiş olan duyuruya göre, Söz konusu sınav tarihi olan 04 Eylül 2019 tarihli sınav tarihi 13 Eylül 2019 tarihi olarak değişiklik yapılmıştır. Bu bağlamda Akademi Anılan yönetmeliğin 6’ncı maddesi gereğince resmi internet sitesinde bu değişikliği duyurmuştur.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 08:41

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 12 ay Önce

25.dönem pomem ilanın gecikmesine sebep olur mu bu acaba bilgisi olan var mı

Polis adayı
Polis adayı - 12 ay Önce

25. Dönem pomem ilanının gecikmesine sebep olur mu acaba bu gelişme

Pomemci
Pomemci - 12 ay Önce

Olmaz.