Polis Akademisi ile Jandarma'dan Uzman Erbaş ve PMYO Duyurusu Geldi!

Az önce gelen duyuruya göre Jandarma ve Polis Akademisi Başkanlığından PMYO ve Uzman Erbaş temini hakkında duyurular geldi. İşte o duyurular şöyledir.

Polis Akademisi ile Jandarma'dan Uzman Erbaş ve PMYO Duyurusu Geldi!

Polis AKademisi Başkanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından az önce yeni duyurular geldi. Yayımlanan duyuruların detaylarını İşin Olsa ekibi olarak sizlerle bu haberimizde paylaşacağız. Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan Polis Akdemisi PMYO duyurusu yaptı. jandarma Genel Komutanlığı ise uzman erbaş duyurusu yaptı.

PMYO DUYURUSU:

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 05 Kasım 2019 tarihi ile yayımlanmış olan duyuruya göre 2019 yılı PMYO 1. Yedek Planlma sonuçları hakkında duyuru geldi. Yapılan duyuruya göre, Polis Meslek Yüksekokulları Giriş Sınavı yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. 2019-2020 eğitim öğretim dönemi için Polis Meslek Yüksekokullarına asıl olarak planlanan adaylardan kayıt yaptırmayan ve istifa eden adayların yerine 127 erkek ve 4 kadın yedek adayın planlaması yapılmıştır.

Bundan sonraki yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın internet sitesini takip etmesi gerekmektedir. Adaylara sonuçlar posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, internetteki resmi sayfamız üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 

YEDEK YERLEŞTİRME SONUÇLARI

UZMAN ERBAŞ DUYURUSU:

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 05 Kasım 2019 tarihnde gelen duyuruya göre 2019 Yılı 1. Dönem 1. Grup uzman erbaş adayları için işlem duyurusu yapıldı. Adaylar sonuçlarını Jandarma Genel Komutanlığı Personel Temin adresi üzerinden sorgulayabilirler.

Sorgulama Ekranı için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
İŞSİZ 35 ÜSTÜ
İŞSİZ 35 ÜSTÜ - 2 yıl Önce

MSB 2019 ARALIK İŞ İLANI ????