Polis Akademisi Güz Dönemi Mülakat Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Güvenlik Bilimleri Enstitüsü 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı güz dönemi, mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edilerek söz konusu sınav sonuçlarını haberimiz içerisine derledik.

Polis Akademisi Güz Dönemi Mülakat Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruya gre Güvenlik Bilimleri Enstitüsü 2018-2019 Eğitim Öğretim YIlı güz dönemi için yapılan mülakatların sonuçları açıklandı belirtildi. Yayımlanan duyuruda mülkat sonuçların açıklandığı, mülakatı geçen adayların kesin kayıt yapma hakkı kazandığı belirtildi. Duyurunun devamında ise kesin kayıt hakkı kazanan adaylardan istenilen şartlar ve belgeler belirtildi.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

Polis Akademisi Başkanlığı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü tarafından düzenlenen mülkatlar sonucunda  kesin kayıt hakkı kazanan adaylardan kayıt yapmak için gerekli belgeler ise şu şekilde belirtildi; özgeçmişini belirttiği bir cv, yeni tarihli olan bir biometrlik fotoğraf word dosyasına yazılarak gbeogrenci@egm.gov.tr adresine gönderileceği belirtildi. Üniversite de araştırma görevlisi olarak çalışanların görev belgesi işlemlerini hallettikten sonra Öğrenci İşleri Büro Amirliğine şahsen giderek Kesin Kayıt Formunu doldurarak kesin kayıtlarını yapabileceklerdir. 

Polis Akademisi Başkanlığı Tarafından Açıklanan Sonuçlar için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 00:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE