Polis Akademisi Başkanlığından Bekçi Alımları İçin Yeni Açıklama!

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından çarşı ve mahalle bekçisi ile ilgili yeni bir duyuru geldi. Eğitimler ile ilgili duyuruda dikkat edilmesi gereken hususlar belirtildi. Eğitimler 28 Ocak ile 8 Mart tarihleri arasında yapılacak.

Polis Akademisi Başkanlığından Bekçi Alımları İçin Yeni Açıklama!

Polis Akademisi Başkanlığından yeni bir açıklama geldi.

İçişleri Bakanlığına bağlı Çarşı ve Mahalle Bekçi mesleğine yeni katılacak adaylar ile ilgili meslek içi eğitim için adayların dikkat etmesi gereken hususlar ile ilgili açıklama yapıldı.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan eğitimler için tarih belli oldu. Eğitimler 28 Ocak ile 8 Mart tarihleri arasında yapılacak. Eğitimler için POMEM'de adaylar yatılı olarak devam edecek.

Eğitime katılacak adayların 28 Ocak tarihinde saat 18:00'a kadar planlanan eğitim merkezlerinde hazır bulunmaları gerekiyor. 

Adayların eğitime gelirken getirmesi gereken malzemeler belli oldu. 3 hafta boyunca kullanabilecekleri şekilde aşağıdaki belirtilen malzemeleri getirmeleri istenildi.

Ayrıca adayların yanlarında getirmesinin yasak olduğu ve emanete alınmayacağı belirtilen malzemelerde akıllı cep telefonu ses ve görüntü kaydetmeyen telefon şarj aleti hariç bilgisayar, tablet, fotoğraf makinesi, harici hard disk, power bank kamera ve benzeri elektronik cihazların getirilmesi yasak olacak. Diğer yasak malzemeler ise şöyle;

Eğitim görülecek yer ve diğer açıklamalar için tıklayın

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibrahim oncel
Ibrahim oncel - 2 yıl Önce

Buna nasıl başvurulur ve şartları nasildir

oğuzhan
oğuzhan - 2 yıl Önce

Polislik ve bekçi alımı başvuraların nelerden takip edebiliriz. Bilgilerinize için teşekkürler...