PKK'nın Siyasi Kanadı HDP'den Grev ÇAĞRISI Geldi!

Silahlı terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı olan HDP, yapmış olduğu açıklamayla grev çağrısında bulundu. HDP, halkın hayatı durdurmasını istedi. HDP'den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

PKK'nın Siyasi Kanadı HDP'den Grev ÇAĞRISI Geldi!

Silahlı terör örgütü PKK'nın siyasi kanatı olan HDP, yapmış olduğu açıklamayla grev çağrısında bulundu. HDP,  halkın hayatı durdurmasını istedi. HDP'den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:


Ankara'daki terör saldırısına ilişkin HDP'den yapılan yazılı açıklamada, "Gelin hep birlikte hayatı durduralım" denildi.

HDP Merkez Yürütme Kurulu, yazılı bir açıklama yaparak halkın hayatı durdurmasını istedi. Ankara'da yaşanan terör saldırısı dolayısıyla yapılan açıklamada tüm işçilerden genel greve destek istendi.


Partiden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:


"Barış için Ankara'da yan yana gelenleri alçakça katlederek onların seslerini susturmayı amaçlayanlara, yaşamın ve barışın sesinin onlara inat susmayacağını her gün her yerde göstermeliyiz. Yitirdiğimiz insanlarımızın mücadelesini yaşamın her alanına ve üretimden gelen gücümüzle yaymak için genel greve gidiyoruz. Bu amaçla tüm işçi ve emekçileri, yurttaşlarımızı genel greve destek olmaya çağırıyoruz. Gelin hep birlikte hayatı durduralım."

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE