PAEM, Bekçilik Açıklandı! Sıra 26. Dönem POMEM Sonuçlarında

PAEM sonuçları ve bekçilik sonuçları açıklandı Peki 26. döne POMEM polis alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

PAEM, Bekçilik Açıklandı! Sıra 26. Dönem POMEM Sonuçlarında

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığınca 2019 yılınan farklı tarihlerinde duyurulan Polis Amirleri Eğitim Merkezi (5. dönem) alımı ilanı ve bekçilik alımı birinci ve ikinci dönem sonuçları Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile duyuruldu. İlgili duyuru 2 bin kişilik komiser yardımcısı alımı için geçtiğimiz günlerde açıklanırken birinci ve ikinci dönem çarşı, mahalle bekçisi alımı ilanı için ise 4 Ocak tarihinde açıklandı. Buna göre uzun süred bekleyişini sürdüren adayların sonunda yüzleri gülmüş oldu. Peki 26. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM alımı ilanı sonuçları ne zaman açıklanacak?

26. DÖNEM POMEM AÇIKLANMA TARİHİ

PAEM ile bekçilik sonuçlarının açıklanmasından sonra çok sayıda aday gözlerini 26. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM sonuçlarına çevirdi. Buna göre henüz resmi bir duyuru olmadığından dolayı sonuçların ne zaman açıklanacağı bilinmemektedir. Ancak PAEM ile bekçilik sonuçları açıklandığından dolayı çok fazla bir zaman geçmeden 26. dönem POMEM sonuçları da açıklanacaktır.

26. dönem POMEM polis alımına ilişkin yapılan ön sağlık, fiziki yeterlilik ve mülakat aşamaları Kasım ayının son haftası ile Aralık ayının ilk haftası arasında yapılmıştı ve bu tarihten itibaren tüm adımları başarılı bir şekilde geçiren adaylar sonuçların açıklanmasını bekliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tam1halil
Tam1halil - 3 yıl Önce

Ocak içinde acıklansada herkez rahat Bi nefes alsa. Rabbim herkezin gönlüne göre versin...

pomcikuş
pomcikuş - 3 yıl Önce

Beklemedeyim, inşAllah kazanırım :)

Merve Deniz Demir
Merve Deniz Demir - 3 yıl Önce

Acaba 25. Dönem ne zaman açıklanacak, onunla ilgili pek haberde yok

Nevin
Nevin - 3 yıl Önce

Ocak ayı ilk haftası açıklanır demişlerdi öyle mi olur acaba?

Yase sözl
Yase sözl - 3 yıl Önce

Artık pöhü açıklasanız iyi olur 25. donem varken 26. Döneme geçtiniz