Orman ve Su İşleri Bakanlığı Personel Alımı Duyurusu Bekleniyor

Orman ve Su İşleri Bakanlığının bu sene hani pozisyonlar için toplam kaç kişilik personel alımı yapacağına ilişkin duyuru bekleniyor.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Personel Alımı Duyurusu Bekleniyor
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olanna ilişkin bakanlıktan duyuru bekliyor ancak halen bir gelişme aktarılmadı.

Geçtiğimiz günlerde Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu yaptığı açıklamasında kadro ve alınacak personel sayısının hükümet tarafından belirlendiğini ve kendilerinin sadece belirlenmiş sayılara ilişkin duyuru yaparak personel alımlarını gerçekleştirdiklerini söyleyerek sanıyorum önümüzde ki günlerde personel alımına ilişkin açıklamanın yapılacağını duyurmuştu. Ancak aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen halen duyuru yapılmadı.

REFERANDUM SONRASINA MI KALDI

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu adaylara önümüzde ki günlerde personel alımına ilişkin açıklamanın yapılabileceğini duyurmuştu ancak uzun bir süre geçmesine rağmen henüz bakanlıktan bir duyuru yapılmadı. Peki duyuru ne zaman yapılacak.

Şu anda Orman ve Su İşleri Bakanlığı atama duyurusunun ne zaman yapılacağı bilinmemektedir. Ancak atama ve kadroların hükümet tarafından belirlendiği bilindiği için şu anda ilk gündem de referandumun olduğu bilinmektedir. Eğer bundan önce ki dönemlere Orman ve Su İşleri Bakanlığı atama kadroları belirlenmediyse şu an gündem de referandum olduğundan dolayı atama sayılarına ilişkin duyurunun Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referandumdan sonra duyurulacağı tahmin ediliyor.

ORMAN BAKANLIĞI ATAMA VE HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ
ATAMALARDAN İLK HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 00:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atama Bekleyen Orman Mühendisi
Atama Bekleyen Orman Mühendisi - 5 yıl Önce

Diplomalı 10.000 Mezun Genç Orman Mühendisi En Az 500 Kadro İstiyor

atama bekleyen orman müh
atama bekleyen orman müh - 5 yıl Önce

diğer bakanlıklar nasıl açıklama yapıyor o zaman orman ve su işleri bakanlığından hiç bir açıklama gelmedi aylardır bir açıklama yapılmasını bekledi orman mühendisleri referandum öncesi bile hiç bir açıklama yapılmadıysa referandumdan sonra hiç yapılmaz malesef bizi duyan yok sesimizi yetkililere duyuramıyoruz onca haber yapıldı ama hala bir açıklama yok yine 5-10 kadro ile geçiştirilecek orman mühendisleri yazık çok yazık...!!!

hatice
hatice - 5 yıl Önce

artık hiç bir ümidimiz yok orman ve su işleri bakanlığından yine 10 kadro ile geçiştirilecek orman mühendisleri onca habere rağmen bir açıklama gelmedi referandum öncesi bile bundan sonra da hiç gelmez zaten yazık o kadar emeğe okumaya gençler gençler diyorlar ama gençlerin sesini duyan yok...!!!

genç orman mühendisi
genç orman mühendisi - 5 yıl Önce

artık ilan çıksın aylar oldu hala bir net bir açıklama yok malesef orman mühendisleri perişan halde bekliyor