Orman ve Su İşleri Bakanlığı Memur Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak

Orman ve Su İşleri Bakanlığı halen atama ilanını yayımlamadı. Peki Orman Bakanlığı atama ilanı ne zaman yayımlanacak hangi kadro için kaç memur alınacak.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Memur Alım İlanı Ne Zaman Yayımlanacak
Ülkemiz de faaliyetlerine devam etmekte olan Orman ve Su İşleri Bakanlığı açık pozisyonları için her sene memur personel alımları gerçekleştirmektedir. Ancak bu sene halen Orman Bakanlığından atamaya yönelik bir ilan yayımlanmadı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığının memur alım ilanının en kısa süre içerisinde yayımlanmasını adaylar talep ediyor. Peki ilanın yayımlanması için her hangi bir tarih var mı? Şu an için Orman ve Su İşleri Bakanlığının memur alımına yönelik bir duyurusu yok ancak bazı kaynaklarda Orman ve Su İşleri Bakanlığının alımı yakın zamanda değil merkezi yerleştirme ataması kapsamında yapacağı belirtiliyor.

ORMAN MÜHENDİSLERİ ATAMA BEKLİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesinde istihdam etmek isteyen orman mühendisleri bilindiği üzere uzun süredir atama sayılarının az olmasından şikayetçi ve atamaların artması yönünde taleplerini iletmeye devam ediyor. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu atamak onusunda açıklama yaparak kadroların hükümet tarafından belirlendiğini ve kendilerine gönderilere atama ilanının kamuoyuna duyurulduğunu belirtmişti.

Bu atama duyurusunun ardından Orman ve Su İşleri Bakanlığından atamaya dair her hangi bir açıklanma gelmedi. Orman Bakanlığının bu sene açık pozisyonlar için en az birkaç bin kişilik alım yapması bekleniyor.

TÜM MEMUR İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
orman mühendisi17
orman mühendisi17 - 3 yıl Önce

alımlar hayal oldu yine biraz önce dpb kadro dağıtımını yayınladı orman ve su işleri bakanlığına 90 orman genel müdürlüğüne 120 kontenjan vermis yine orman mühendisleri atanamayacak ne yaptık biz size bunu reva görüyorsunuz yazık Allah havele ediyoruz sizleri yetkililer..!!!

atama bekleyen orman mühendisi
atama bekleyen orman mühendisi - 3 yıl Önce

2017 yılı için 1100 personel alımı planlanıyordu hani verilen toplam kadro 335 oldu ne kadarı orman mühendisi olacak bunun yine geçen sene 2016 da 9 orman mühendisi gibi 2017 yılında da 9 orman mühendisi mi alınacak orman mühendisleri perişan çaresiz öalesef..!!

Veysel
Veysel - 3 yıl Önce

DİPLOMALİ 10.000 GENÇ ORMAN MÜHENDİSİ HİZMET ALİMİYLA DEGİL KPSS PUANİYLA MAYİSTA 500 ATAMA İSTİYOR

genç orman mühendisi
genç orman mühendisi - 3 yıl Önce

açıktan sözleşmeli orman mühendisi alınmazsa eğer 8.000 den fazla mezun işsiz orman mühendisi perişan olacak bakanlıktan açıktan sözleşmeli orman mühendisi almasını istiyoruz yine 9-10 alımla geçiştirilmek istemiyoruz...!!!

orman mühendisi17
orman mühendisi17 - 3 yıl Önce

şu an için bakanlık açıktan sözleşmeli alım için maliyeden talepte bulunmazsa açıklanan kadro Orman ve Su İşlerine ve bağlı olduğu kuruluşlara toplamda mart ve mayıs dağılımı ile sadece 335 kadrodur. 335 içinde Bakanlığa 100 kadro, OGM''ye 125 kadro , DSİ'ye 100 kadro, Metoroloji'ye 10 kadro yani toplam 335 kadro yapar. Dediğim gibi Bakanlık ben açıktan sözleşmeli alım yaparım der maliyeden izin alırsa ancak öle artar kadro sayısı başka türlü artma şansı malesef üzülerek söylüyorum yok...orman mühendislerine yine 2016 yılında 9 kadro verdikeleri gibi kadro verirler bu yılda artık bakanlıktan açıktan sözleşmeli de olsa orman mühendisi almasını istiyoruz ....!

veli orman müh
veli orman müh - 3 yıl Önce

orman mühendisleri perişan yine alım yok bu sene de 2016 yılında 9 kişi alınmıştı ona bile şükredeceğiz daha durun orman mühendisi falan almaz bunlar yazık..!!!

inci orman
inci orman - 3 yıl Önce

orman ve su işleri bakanlığı orman mühendisi falan almaz çünkü gıcıklar sevmiyorlar orman mühendislerinin kökünü kurutacaklar bunlar yazık vAllah yazık göreceksiniz 2017 yılında yine 5-10 kadro ile geçiştirilecek orman mühendisleri..!!!

orman mühendisi
orman mühendisi - 3 yıl Önce

boşuna bekleme işinolsa.com ve mezun işsiz orman mühendisleri ilan falan yok gelmeyecek 10 kadro gelir gelmez zaten boşa ümit bağlamayın malesef durum vahim...!!!