Orman ve Su İşleri Bakanlığı Atama İlanı ve Kadro Detayları İlan Edilmesi Bekleniyor

Geçtiğimiz hafta Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu personel alımı hakkında açıklama yapılacak demişti ve adaylar halen atama ilanı ile kadroların duyurulmasını istiyor.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Atama İlanı ve Kadro Detayları İlan Edilmesi Bekleniyor
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu geçtiğimiz hafta personel alımı açıklaması yapmış ve atama bekleyenleri heyecanlandırmıştı. Yaptığı açıklamasında kadro ve iğlanın hükümet tarafından belirlendiği ve kendilerinin sadece gerekli ilanı kamuoyuna duyurmak olduğunu belirten Bakan Veysel Eroğlu önümüzde ki günler içerisinde ilanın yayımlanacağını belirtmişti. Fakat halen ilan yayımlanmadı.

İLAN YAYIMLANMASI BEKLENİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesinde istihdam etmek isteyen personeller Orman Bakanlığı tarafından personel alımı ilanının yayımlanmasını bekliyor ancak halen ilan yayımlanmadı ve hangi kadrolar için ne kadarlık alımın yapılacağı bilinmiyor.

ORMAN MÜHENDİSLERİ ŞİKAYETÇİ

Orman ve Su İşleri Bakanlığı her sene açık pozisyonlar için atama yapmaya devam etmektedir. Bilindiği üzere Orman ve Su İşleri Bakanlığı her ne kadar personel alımları yapmaya devam etse de özellikle orman mühendisleri tarafından eleştiri oklarının hedefi olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sene orman mühendisliği için atama yapıldı ancak oldukça düşük kadrolar ayrıldığı için orman mühendisleri aynı sorunu bu sene de yaşamak istemiyor ve bu sene Bakanlığın kendi seslerinin duyarak daha fazla alım yapmasını istemektedir. Orman Bakanlığından yayımlanacak personel alımı ilanı ile orman mühendisleri başta olmak üzere hangi kadro için kaç kişilik alımın yapılacağı öğrenilecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 3 yıl Önce

orman mühendisleri artık kadro müjdesi bekliyor bakanımızdan

orman mühendisi
orman mühendisi - 3 yıl Önce

en az 500 orman mühendisi kadrosu istiyoruz sayın bakanım

ayşe
ayşe - 3 yıl Önce

artık bir açıklama yapılsın lütfen aylardır bekliyoruz orman mühendisleri müjde bekliyor iyi sayıda kadro verilsin

orman mühendisi
orman mühendisi - 3 yıl Önce

biz orman mühendislerine iyi sayıda bir kadro verilmesini istiyoruz geçen yılki gibi 10 kadro değil artık müjde bekliyoruz orman ve su işleri bakanımızdan

atama bekleyen orman müh
atama bekleyen orman müh - 3 yıl Önce

bakanlığımızdan artık kadro müjdesi bekliyoruz iyi bir sayıda alım bekliyoruz daha fazla bekletilmesin açıklansın artık

rıza
rıza - 3 yıl Önce

orman muhafaza memuru alımınında fazlalık istiyoruz

mühendis orman
mühendis orman - 3 yıl Önce

artık bir açıklama yapılsın bakınımız açıklama yapılacak diyeli 1 hafta geçti hiçbir açıklama gelmedi malesef orman mühendisleri müjde bekliyor artık...!

süleyman
süleyman - 3 yıl Önce

orman muhafaza memurları atama bekliyor lütfen en 2017de 2 bin alım olmasını istiyoruz..