Ölen Teröristleri Yere Göğe Sığdıramayan Milletvekili'ne Soruşturma

Kanlı terör örgütü PKK'nı ölenleri için "Anınız önünde saygıyla eğiliyoruz" paylaşımı yapan HDP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Ayhan için soruşturma açıldı.Terör örgütü PKK'ya verdiği destekle gündeme gelen HDP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Ayhan attığı Tweet ile olay yarattı.Ölen PKK'lı teröristler için sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak destek veren Ayhan için soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Ölen Teröristleri Yere Göğe Sığdıramayan Milletvekili'ne Soruşturma

Kanlı terör örgütü PKK'nı ölenleri için "Anınız önünde saygıyla eğiliyoruz" paylaşımı yapan HDP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Ayhan için soruşturma açıldı.Terör örgütü PKK'ya verdiği destekle gündeme gelen HDP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Ayhan attığı Tweet ile olay yarattı.Ölen PKK'lı teröristler için sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaparak destek veren Ayhan için soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kanlı örgüt PKK'ya destek verdiklerini yaptığı açıklamalarla her fırsatta dile getiren HDP'li vekillerin skandalları bitmiyor. Son skandal HDP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Ayhan'dan geldi. Önceki gün Tunceli'deki operasyonlarda PKK'nın sözde Dersim Eyalet Komutanı ve örgütün silahlı kanadı olan HPG'nin komuta konseyi üyesi  'Baran Dersim' kod adlı İsmail Aydemir ile birlikte, 4 PKK'lı öldürülmüştü. Hainlerin öldürülmesinin ardından HDP'li vekilden teröristlere övgü dolu sözler geldi. İki teröristin fotoğrafını twitter adresinden paylaşan vekil, "Önünüzde saygıyla eğiliyoruz" yazdı. Daha öncede benzer açıklamalarla HDP'liler taktıkları 'cici çocuk' maskesini çıkartarak gerçek yüzlerini göstermişlerdi. 

Adana'da emniyet müdürlüğüne yapılan saldırıda 2 polisi şehit eden PKK'lı teröristin Şanlıurfa'daki cenazesine HDP'li Ziya Çalışkan da katılmış. Teröristin annesini teselli ederek şöyle demişti: "Her toprağa verdiğimiz şehit, bizim için bir yemin, bir ant oldu. Toprağa verdiğimiz her yiğidimize ant olsun bu şehitlerimize layık olacağız"  

HDP'li vekil Abdullah Zeydan PKK'nın halk hareketi olduğunu belirterek şunları söyledi: "PKK, Türkiye'yi ve Ortadoğu'yu güller bahçesine çevirmek için ortaya çıkmış barış ve halk hareketidir. Eğer PKK Türkiye'yi güller bahçesine çevirmek istemeseydi, PKK'nın öyle bir gücü var ki, sizi tükürüğüyle boğar." HDP Van milletvekili Tuba Hezer, çatışmalarda öldürülen PKK'lı terörist Sıdıka Yıldız'ın tabutunu omuzlamıştı. Tunceli'de karakola saldırırken öldürülen hainleri ise HDP Tunceli milletvekili Alican Önlü sedyeye taşıdı.Türkiyegazetesi

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 22:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
alviss
alviss - 5 yıl Önce

bunları başımıza bela edenler ve bunların bu şekilde ses çıkarmasını sağlayanlar utansın. gülmüş bahçeymiş.... peehh....