Nüfus Müdürlükleri Bin 200 Personel Alımı İlanı Hazırlanıyor

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) kamu kurumunun bin 2010 sözleşmeli personel alımı ilanı hazırlanıyor.

Nüfus Müdürlükleri Bin 200 Personel Alımı İlanı Hazırlanıyor
Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Maliye Bakanı Naci Ağbal Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) kurumu için toplam bin 500 kişilik personel alımı müjdesini vermiş ve atama bekleyen adaylara büyük sevinç yaşatmıştı.

Alım ilanları ne zaman yayımlanacak derken geçtiğimiz günlerde Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) aracılığı ile yapılan duyuru da personel alımı ihtiyacının karşılanması için önümüzde ki günlerde bin 200 kişilik alım yapacağı şeklinde bir açıklama yapılmıştı. Yani alımların kısa sürede başlaması gerekiyor.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ)
Alınacak Personel Sayısı: Bin 200
Kamu Kurumu

ALIM İLANI YAYIMLANACAK


Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) aracılığı ile yapılan duyuru adayları heyecanlandırdı ve yakın zamanda alım ilanının kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

Bilindiği gibi dün iki ilan birden yayımlandı ve kamuya 12 bin personel alımı yapacağı müjdelendi. Emniyet Genel Müdürlüğü 10 bin personel alımı ve Gelir İdaresi Başkanlığı 2 bin personel alımı ilanlarının yayımlanması ile binlerce aday gözünü Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) alım ilanını yayımlamasına çevirdi.

Şu an için net bir tarih yok. Ancak alım ilanının şu anda hazırlık aşamasında olduğu ve kısa süre içerisinde Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) kurumunun kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere bin 200 kişilik personel alımı ilanını yayımlaması beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE