Naci Ağbal Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı! Taşerona Ne Zaman Kadro Verilecek

Maliye Bakanı Naci Ağbal taşerona kadro konusu hakkında gelen soruyu açıkladı. Peki taşerona ne zaman kadro verilecek detaylar belli mi?

Naci Ağbal Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı! Taşerona Ne Zaman Kadro Verilecek
Geçtiğimiz seneden beri bit milyona yakın taşeron işçisi kadro almayı bekliyor. Dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu taşeron işçilere kadro verileceği konusunda duyuru yaparak müjdeli bir haber vermişti. Ancak aradan uzun bir süre geçmesine rağmen halen taşerona kadro süresi açıklanmadı.

2017 yılında taşerona kesin olarak kadro verilmesi beklenmektedir. Peki taşerona ne zaman kadro verilecek? Konu hakkında detaylı bilgi var mı? Maliye Bakanı Naci Ağbal taşerona kadro konusunda nasıl bir açıklama yaptı.

SABREDİN AÇIKLAMASI

Maliye Bakanı Naci Ağbal Demirözü ilçesinde halk ile buluştu ve burada vatandaşlara pek çok konu hakkında duyuru yaparken kendisine yöneltilen taşerona kadro hakkında da açıklama yaptı.

Taşerona ne zaman kadro verileceği sorulurken Maliye Bakanı Naci Ağbal bu konu hakkında sabredin açıklamasını yaparken taşeron işçileri kadro almak için 16 aydır sabrettiklerini belirterek sürecin tamamlanması için sabırla beklediğini ve bu süreç içerisinde de kendilerine yöneltilen taşerona kadro hakkında ki taleplerin dikkate alındığını belirtti.

TAŞERON KADRO İSTİYOR

Taşeron işçilere kadro verilmesi sürecinin referandumdan sonra yapılması beklenmektedir. Bilindiği gibi 21 Mart 2017 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi tatile girecek ve taşerona kadro yasasının tamamen bitirilmesi ile meclise sunulması için TBMM tatilinin sona ermesi beklenecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
TAŞERON
TAŞERON - 4 yıl Önce

REİSM UMUT SEN SON DK BİR GOL ATIN TAŞERON KADRO

TAŞERON
TAŞERON - 3 yıl Önce

ÖSP DEĞİL SÖZ VERİLEN KADROMUZU İSTİYORUZ SAYIN DAVUT OĞLUNMUN DEDİĞİ GİBİ KADROLARIMIZI İSTİYORUZ ARTIK YORULDUK ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞMAKTAN HER İŞE KOŞMAKTAN YORULDUK ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN ÇALIŞANLAR HER ZAMAN BİZLER OLDUK.

D
D - 4 yıl Önce

Taşerona kadro verme arzùsù degil ìşvereniñ sözleri akp tatmin edıyor akp işçilerin partisi degildır kadrolù ve işverenlerin partisidır akp kadroluya sundugu hakları taşerona sunmuyor taşeron akp yollarını ayırdı avrupada olsa taşeron suanda kadrolu olup kademe almıs olurdu maalesef işçiye deger verilmıyor

TAŞERON
TAŞERON - 4 yıl Önce

ÖSP KADRO DEĞİL. SÖZÜNÜZDE DURUN.

şakir balıyedirdi
şakir balıyedirdi - 4 yıl Önce

oynama taşoronla akp hükümeti bu bir ekmek davası

DA
DA - 3 yıl Önce

SİZ DAHA COK BEKLERSİNİZ TAŞERONLAR KADROYU :) YAZIK