Mustafa Sandal'dan AK Parti'ye Seçim Şarkısı

Ak Parti 1 Kasım seçimleri için kullanacağı şarkıyı seçti.Türkiye yeniden seçim heyecanı yaşayacak.13 yıldır tek başına iktidar olan AK Parti seçim şarkısı olarak Mustafa Sandal'ın İsyankar şarkısını seçti.

Mustafa Sandal'dan AK Parti'ye Seçim Şarkısı

Ak Parti 1 Kasım seçimleri için kullanacağı şarkıyı seçti.Türkiye yeniden seçim heyecanı yaşayacak.13 yıldır tek başına iktidar olan AK Parti seçim şarkısı olarak Mustafa Sandal'ın İsyankar şarkısını seçti.

 

AK Parti'de, 12 Eylül'de yapılacak Olağan Kongre'ye özel önem veriliyor. Kongrede, genel başkan seçimi, MKYK ve MYK seçimleri yapılacak. Tüzük değişikliği de bu kongrede oylanacak. Partinin önde gelen isimleri, 50 kişilik MKYK'ya girebilmek için nabız tutuyor. Ancak kongrenin önemi sadece bunlarla sınırlı olmayacak. Başbakan Davutoğlu, kongrenin, 1 Kasım seçimlerinin de startı niteliğinde olacağını bildirdi. Bu kapsamda, partinin sloganları, söylemleri ve hedefleri, kongrede ortaya konularak, seçime kadar aralıksız çalışma yürütülecek.

 

AK Parti'nin sesi Mustafa Sandal

 

AK Parti, 7 Haziran'daki seçim şarkılarında da değişikliğe gidecek. 'O Ses Türkiye' yarışmasına katılan rapçı Zeo Jaweed'un rap, mehter, tasavvuf müziklerini bir arada kullanarak seçim şarkısı yapacağı belirtiliyor. Sanatçı Mustafa Sandal'ın 'isyankar' şarkısı da AK Parti'nin seçim mitinglerinde kullanılacak. Sandal ile parti yetkililerin iletişime geçtiği ve şarkıyı AK Parti'nin kullanmasına izin verdiği öğrenildi. Sandal'ın şarkısının nakarat bölümünde yer alan 'İstersen dağlar dağlar yerinden oynar oynar sabırsız kaldım bir tek aşkına isyankar' sözleri AK Parti'ye uyarlanacak. Şarkıda partinin 13 yıldır tek başına iktidar olmasına atıfta bulunarak, yeniden iktidar vurgusu yapacak.

 

7 Haziran tablosu anlatılacak

 

7 Haziran öncesindeki Türkiye tablosu ile AK Parti'nin tek başına iktidar olamadığı ve koalisyon kurulamadığı süreçte yaşananlar tek tek halka anlatılacak. Vatandaşlardan 1 Kasım seçimleri sonrası benzer tabloların yaşanmaması için AK Parti'ye oy vermeleri istenecek. Özellikle, 16 yıl sonra ilk kez koalisyon sürecine tanıklık eden genç kitleye, tek parti iktidarının getirileri ile koalisyonun götürüleri aktarılacak. 13 yılda sağlanan istikrar ile seçimden sonra 2.5 aylık dönemde oluşan tablonun farkına dikkat çekilecek. CHP'nin ön şartları, MHP'nin uzlaşmaz tavrı, HDP'nin de terör işbirliği ile kapıları kapattığının altı çizilecek. Kadın Kolları ev ziyaretlerine ağırlık verecek, Gençlik Kolları da gençlik buluşmaları ve sosyal medya üzerinden kitlelere ulaşacak. (Yeni Şafak)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE