Mülakatlarda Kullanılan Şifre Bulundu

Mülakatlar da torpilli askeri öğrencilere verilen şifrenin detaylarına ulaşıldı.

Mülakatlarda Kullanılan Şifre Bulundu

Ülkemizde torpil ile kamu kurumlarına, silahlı kuvvetler ya da emniyet teşkilatlarına yerleşen adayların ihraçları her geçen gün devam ediyor. Cumhurbaşkanı onayı ile Resmi Gazete de yayınlanan yasa ile görevini kötüye kullanan ve işe torpil ile yerleşen kişilerin ihraçlarının devam edeceği ön görülürken FETÖ elemanlarının girmiş olduğu mülakatlarda nasıl yüksek puanlara eriştiği hakkında bilgilere erişildi.

OKUL NUMARASINA GÖRE MÜLAKAT SİSTEMİ

Mülakat sistemine alınan öğrencilerin okul numarasının olduğu bilgisine ulaşılırken okul numaralarının 7 ya da 8 rakamdan oluştuğu belirtildi. FETÖ elemanlarının mülakatta belirlemiş olduğu bir rakam olduğu, öğrencilerin numaralarının son iki hanesinin bu rakamdan daha yüksek ise kendi öğrencilerinin olduğu düşük olduğu halde ise kendilerinin öğrencisinin olmadığını öğrenmişlerdir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma
Fatma - 3 yıl Önce

Birazda Yozgat'ta personel alımı yapılsa ama nereye alınacak ne fabrika nede isyerivar okuyanda okumaya da boş geziyor lütfen yozgatlDa ilgilenilsin dört yıl okumanın da anlamı yok okuyan ümitsiz dolasiyor

SIRADAKİ HABER