Müjdeli Bedelli Askerlik Açıklaması! Seçimden Sonra Görüşmeler Yapılacak

Bedelli askerlik hakkında açıklama bekleyenlere müjdeli bir duyuru Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Akarca'dan geldi. Akarca seçimden sonra bedelli askerlik görüşmesinin yapılabileceğine dair paylaşımlar yaptı.

Müjdeli Bedelli Askerlik Açıklaması! Seçimden Sonra Görüşmeler Yapılacak

Ülkemizde uzun bir süredir bedelli askerlik çıkacak mı, çıkmayacak mı konuları görüşülmeye devam ederken pek çok kişi düzenini sağladığı işini kurduğu ve bu şekilde askere giderse düzeninin bozulacağını beyan ederek bedelli askerliğin çıkması gerektiğini ve bedelli ücretini ödeyerek askerlikten muaf sayılmasını istediğini dile getirmektedir.

Bu söylemlerin ardından hükümet cephesinden bedelli askerlik hakkında çok önemli açıklamalar gelmeye devam etti. Bedelli bekleyenleri bir üzen bir sevindiren gelişmeler yaşanırken bugün Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Akarca tarafından bedelli askerlik hakkında müjdeli bazı yorumlar yapıldı.

SEÇİMDEN SONRA GÖRÜŞMELER YAPILACAK

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Akarca tarafından yapılan açıklama da bedelli askerlik hakkında çok sayıda mesaj alındığını belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın söylemiş olduğu bazı kesitleri resmi sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyuna duyurarak yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimden sonra konuların masaya yatırılacağı ve tekrar görüşmeler yapılacağı sözlerini de sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Bu mesajlar üzerinde bedelli askerlik müjdesi bekleyen pek çok kişi de umut ışığı oluştu ve seçimden sonra bedelli askerlik hakkında görüşmelerin yapılabileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 15:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUHAMED
MUHAMED - 4 yıl Önce

BENCEDE ÇIKMALI . ASKERLİK ARTIK PROFOSONEL OLMALI . BÜTÜN AVRUPA ÜLKELERİ PARALI BİR ŞEKİLDE PROFOSONEL ASKERLİĞE GEÇMİŞ DURUMDA . ZATEN ASKERE GİTTİN Mİ YAPTIĞIN BİRŞEY YOK SADECE ZAMAN KAYBI BENCE. KOMUTANLARA ÇAY KAHVE GETIR GÖTÜR . EVLİ OLAN İNSANLARI . İŞİNİ YOLA KOYMUŞ AMA ASKERLİK YÜZÜNDEN SIKINTI ÇEKENLERİ DÜŞÜNMELERİ LAZIM DEVLET BÜYÜKLERİMİZİN

mıstık
mıstık @MUHAMED - 4 yıl Önce

Evlenirken bana mı sordun, evlenmeseydin kardeşim. Biz nasıl paşa paşa gidip yaptık siz de yapacaksınız. İnşAllah bedelli çıkmaz. Askerliğini yapmayan adama kız veren varmış demek hala, onun da aklına...

Adem
Adem @MUHAMED - 4 yıl Önce

Vatana hizmetten devlete katkınız olsun . Biz gidip 12ay yaptik hemde savaşin ta ortasinda askerde komutan yeri gelir senin anan baban olur.

ibrahim
ibrahim - 4 yıl Önce

Hadi inşAllah

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

askerlik vatan boorcudur yapmayanlarda haindir

Serhat
Serhat @Ahmet - 4 yıl Önce

Sen önce adamlığı öğren sonra askere gitmeyene laf et

Fatih
Fatih @Ahmet - 4 yıl Önce

Bir hain varsa oda sensin aslan parçası.

Arda
Arda - 4 yıl Önce

Sayın cumhurbaşkanız bedelli askerliği uygun gördüyse bir bildiği vardır. Aksini iddaa edenlerin FETO zihniyetinden ne farkı var? Size mi düştü reisin icraatlerine laf atmak. Ordunun ihtiyaçları bedellilerin ücretleriyle karşılanacak. Siz gidin askerde fırçaladığınız tuvalet maceralarınızla övünün. Bedellilere hain diyenler teker teker yargılanacak, ettikleri laftarı yutacaklar parmaklıklar arkasında!

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA - 4 yıl Önce

Seçime yatırım bunlar söylenen herşeye inanan insanlar var hala komiksiniz ya adamlar yıllarca sömürdü herşeyi gözünüzü açın artık evet çıkmasın herkes adam gibi askerliğini yapsın.Oy alacağız diye konuşuyorlar siz önce ülkenin ekonomisini düzeltin

ertugrul
ertugrul - 4 yıl Önce

seçim sonrasını bekleyemeyiz artık. şimdi gündeminde bedelli askerlik olana oyum ona

Kaan
Kaan - 4 yıl Önce

Biz nasıl yaptıysak gitmeyenlerde yapsın inşAllah çıkmaz bedelli işine gelen parayla askerlik yapıyo.