Muharrem İnce'den Erdoğan'a Flaş Çağrı!

Muharrem İnce sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak Erdoğan'a flaş bir çağrıda bulundu. İnce çağrısında neler söyledi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Muharrem İnce'den Erdoğan'a Flaş Çağrı!

Seçim zamanı hatırlayacağınız üzere Recep Tayyip Erdoğan ve Muharrem İnce sık sık birbirleri ile atışıyorlardı. Seçimden sonra da bu atışmalar hız kesmeden devam ediyor. Muharrem İnce bu sefer sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir çağrıda bulundu. İnce her fırsatta partisinin terör örgütleri ile ilişkilendirildiğini eğer böyle bir belge varsa açıklaması gerektiğini söyledi. Peki İnce'nin açıklamalarının detaylarında neler vardı?

MUHARREM İNCE'NİN AÇIKLAMASI

Muharrem İnce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya üzerinden seslendi. Muharrem İnce sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile terör örgütleri arasında utanmadan bağlantı kurduğunu, Devleti Erdoğan'ın yönettiğini, istihbaratın, güvenliğin, devletin tüm kurumlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinde olduğunu, eğer Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) terör örgütleri ile arasında bir bağlantı varsa bu bağlantıya ait belge veya bilgiyi çıkıp açıklamasının gerektiğini, Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) terör örgütleri ile arasında bir bağlantı yoksa, böyle bir belge veya bilgi de bulunmuyorsa, tarihin en büyük iftiracısı ve yalancısının Recep Tayyip Erdoğan olacağını sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında söyledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2018, 16:29
YORUM EKLE