Muharrem İnce CHP Genel Başkanlığı Adaylığı İle İlgili Konuştu

Muharrem İnce'den son dakika açıklamaları geldi ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Peki Muharrem İnce CHP Genel Başkanlığı ile ilgili hangi ifadeleri kullandı? Açıklamalarının detaylarında nelere yer verdi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Muharrem İnce CHP Genel Başkanlığı Adaylığı İle İlgili Konuştu

Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce partisinin çok üstünde oy almayı başarmıştı. Muharrem İnci Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalarının satır başlıkları ise şu şekilde oldu: Bir röportajda soruları yanıtlayan ve çok önemli açıklamalarda bulunan Muharrem İnce Kılıçdaroğlu ben bu koltuktan kalkıyorum gelip sen otur mu demesi gerekli diye konuştu. Peki açıklamalarının detaylarında neler vardı?

İŞTE DETAYLAR

Cumhuriyet Halk Partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce partisinin çok üstünde bir oy almıştı. Ve bir röportaj yaptı. Yaptığı röportajda Cumhurbaşkanı adayı ile ilgili soruları yanıtladı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı ile ilgili kendisine yöneltilen soruya çok önemli bir cevap verdi. Verdiği cevap ise şu şekilde oldu: Kılıçdaroğlu koltuktan kalkıyorum artık gelip sen otur mu demesi gerekiyor dedi. Kurultay istemeyeceğini kesinlikle böyle bir talepte bulunmadığını ancak CHP örgütlerinin kendisini göreve davet etmesi halinde Kılıçdaroğlu'nun da ben ayrılacağım derse o zaman göreve hazır olduğunu belirten Muharrem İnce karşısına rakip olarak çıkmayacağını kendisini Cumhurbaşkanı adayı yapmış bir genel başkana karşı vefasızlık yapmayacağını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 14:00
YORUM EKLE