Muğla'da 16 Saat İçerisinde 22 Deprem Meydana Geldi! Muğla Deprem Son Durum

Muğla'da dün akşam saatlerinde başlayan deprem aralıklarla devam etti ve 16 saatte toplam 22 deprem meydana geldi. Muğla son dakika deprem.

Muğla'da 16 Saat İçerisinde 22 Deprem Meydana Geldi! Muğla Deprem Son Durum
Son zamanlarda deprem olaylarının sık yaşanmaya başlandığı günlerde Muğla'da da deprem meydana geldi. Buna göre dün akşam saat: 19.22 surların da Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Kavakcalı Mahallesinde 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi ve maddi zararlar oluştu.

Yapılan araştırmalara göre Muğla ilinin Ula ilçesine bağlı Kavakcalı Mahammesine bağlı 5.0 büyüklüğün de depremin yerin yaklaşık 5 kilometre dibinde olduğu öğrenildi ve konu hakkında inceleme başlatıldığı gibi kırsal alana AFAD ile Jandarma ekipleri şehir içine ise inceleme yapması için Polis ekipleri sevk edildi. Ekipler maddi, manevi hasarları inceleyeme çalıştığı gibi can kaybının olup olmadığı hakkında da soruşturma yapmaktaydı.

CAN KAYBI YOK

Dün saat: 19.22'de meydana gelen deprem hakkında incelemeler yetkililer ve Polis, Jandarma, AFAD ekipleri tarafından devam ederken bugün sabah saatlerinde Muğla'da yine sarsıntılar yaşantı. Yapılan son açıklamalara göre son 16 saatte toplam 22 depremin meydana geldiği öğrenildi.

PANİK YAŞANACAK DURUM YOK

Muğla'da her ne kadar son 16 saat içerisinde 22 depremin meydana gelmesine rağmen yapılan açıklama da panik olunacak bir durumun olmadığı belirtildi. Can kaybının olmadığı biliniyor olsa da halk endişeli şekilde yeniden sarsıntının olup olmayacağı hakkında tereddüt etmektedir.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE