MSB Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımına Dair Duyurusu Yaptı

MSB Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı er alımları ile ilgili bir duyuru yaptı. Açıklama da başvuru tarihleri ve adayların bilmeleri gereken detaylar paylaşıldı.

MSB Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımına Dair Duyurusu Yaptı

MSB Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı er alımları ile ilgili bir duyuru yaptı. Açıklama da başvuru tarihleri ve adayların bilmeleri gereken detaylar paylaşıldı. MSB Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı için sözleşmeli er başvuru yapanlar için bir duyuru paylaştı. Yayınlanan duyuru son derece önemli, adayların bundan sonraki süreçte neler yapması gerektiği hakkında bilgiler veriliyor. Yapılan duyurunun detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

MSB SÖZLEŞMELİ ER DUYURUSU

Milli Savunma Bakanlığı 2018 yılında sözleşmeli er temini işlemlerinin 13 Ağustos'ta başlayacağını ve 17 Ağustos'ta biteceğini duyurdu. Adaylar kendileri için belirlenen tarihlerde evraklarını hazırlamak zorunda. Ayrıca fiziki test aşamaları için spor kıyafetleri ile beraber MSB Personel Temin Dairesi Başkanlığı (Ankara) adresinde hazır bulunacak.

MSB yanlış evrak getiren kişilerin başvurularının kabul edilmeyeceğini duyurdu. Fiziki yeterlilik testine katılabilmeleri için adayların spor yapmasında sakınca yoktur raporunun olması da gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 18:03

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
musa
musa - 2 yıl Önce

Başvuru yapılamıyor ? 15.08.2018

volkan
volkan - 2 yıl Önce

Merabalar neden daha başvurular açılmadı acaba

Hilmi emiral
Hilmi emiral - 2 yıl Önce

Başvuru nasıl yapıyoruz yardım edebilirmisiniz