MSB'den Açıklama! Bedelli Askerlik Celp Dönemleri Belli Oldu!

Bedelli Askerlikten yararlanacak olan yükümlüler için MSB yeni bir açıklama yaptı. Milli Savunma Bakanlığı bedelli askerlik için yapılan açıklamada, bedelliden yararlanacak olan adaylar için 3 dönem belirlendi. Buna göre celp takvimi haberimizde.

MSB'den Açıklama! Bedelli Askerlik Celp Dönemleri Belli Oldu!

Milli Savunma Bakanlığı bedelli askerlik için yeni bir açıklama yaptı.

Bedelli askerlik uygulamasından yararlanacak olan adayların başvuruları devam ediyor. Buna göre bedelli ücretini yatıran ve dekontu ile birlikte başvurularını tamamlayan yükümlüler, başvuruların kabul edilmesinin arından MSB'nin belirlediği tarihlerinde temel eğitime katılacaklar.

MSB BEDELLİ ASKERLİK İÇİN CELP DÖNEMİ BELİRLENDİ;

MSB ilk üç döneme ait celp dönemlerini açıkladı. Müracaatlarını tamamlayan ve başvuru ücretine ait banka dekontunu askerlik şubesine teslim eden adaylar için üç dönem belirlendi.

Birinci Dönem 15 Eylül
İkinci Dönem 6 Ekim
Üçüncü Dönem 27 Ekim

Temel eğitim için dönemlerde silah altına alınacakların e devlet üzerinden açıklanacak. Birinci dönemde silah altına alınacaklar 28 Ağustos tarihinde, ikinci dönemde silah altına alınacaklar 6 Eylül tarihinde, üçüncü dönem silah altına alınacaklar ise 27 Eylül tarihinde açıklanacak. Üç dönemde planlanmayan için ise 3 Ekim tarihinde ayrıca duyurulacak. 

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE