MSB 1500 İşçi Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Milli Savunma Bakanlığı 1500 işçi alımı yazılı sınav sonuçları açıklandı. MSB tersanelere ve fabrikalara alınacak olan personellerin girmiş olduğu yazılı sınav sonuçları belli oldu! Yedek ve asıl kazanan adaylar belge teslimi yapmaları gerekli olacak. İşte detaylar..

MSB 1500 İşçi Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Milli Savunma Bakanlığına bağlı fabrika ile tersanelere 1500 işçi alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden yapılan başvuruların tamamlanmasının ardından, açıktan atama ile MSB'de görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan adaylar 5 Kasım tarihi ile 22 Kasım tarihleri arasında yazılı sınava alınmışlardı.

1500 İŞÇİ ALIMI

Milli Savunma Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre sınavda kazanan asıl ve yedek adaylar belli oldu. İŞKUR üzerinden 4420 aday başvuru yapmış olduğu işçi alımlarında 13 Eylül tarihinde belgesi teslimini tamamlamışlar ve 5 ile 22 Kasım tarihleri arasında sınava alındılar.

SINAV SONUCU VE BELGE TESLİMİ

4 Kasım tarihinde açıklanan sonuçlar MSB resmi internet sitesinden adaylara duyuruldu. İtiraz etmek isteyen adaylar 7 iş günü içerisinde şahsen yazılı olarak sınava alındıkları iş yerlerine itiraz edebilecekleri açıklandı. Sınavı kazanan asıl ve yedek adaylar iki nüsha halinde güvenlik soruşturma formunu yazılı iş yerine teslim etmeleri gerekiyor. Adaylardan kazanan işçi sonuçta belirtilen iş yerince faaliyetleri yürütüleceği belirtildi.

Sınav sonuçları için tıklayın

İŞİN OLSA

YORUM EKLE