MHP'den OHAL Devam Etmeli Açıklaması Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı Olağan Üstü Halin devam etmesi talebinde olduklarını açıkladı. Kalaycı açıklamalarının detaylarında nelere yer verdi. MHP OHAL'in devam etmesini neden istiyor? Haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz.

MHP'den OHAL Devam Etmeli Açıklaması Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı açıklamalarda bulundu. Kalaycı'nın açıklamalarının satır başlıkları ise şu şekilde idi: Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tehditinin son bulmadığını hala devam ettiğini ve Kandil'e yapılan operasyonlarında devam ettiğini bu yüzden Olağanüstü Halin uzatılması gerektiğini Milliyetçi Hareket Partisi olarak talep ettiklerini ifade etti. Peki Kalaycının açıklamalarının detaylarında neler vardı?

MHP'den OHAL'e DEVAM ÇAĞRISI

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı açıklamalarda bulundu. Bir televizyon programının canlı yayın konuğu olan Kalaycı Olağanüstü Hal ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamaların detaylarında ise şunlar yer aldı. Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) nün hala son bulmadığını hala bir tehdit olarak var olduğunu buna eş zamanlı olarak ise Kandil'e yapılan operasyonların devam ettiğini bu yüzden Olağanüstü Hal'in uzatılıp devam etmesi gerektiğini Milliyetçi Hareket Partisi olarak talep ettiklerini katıldığı televizyon programında ifade etti. Olağanüstü Hal darbe girişimden sonra ilan edilmişti ve en son 3 aylık olarak uzatılmış bitiş tarihi ise 19 Temmuz olarak gösterilmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahtsız
Bahtsız - 4 yıl Önce

Kalkmalıdır çünkü yaşla kuru ayırt edilmeli haklı haksız ayırt edilmeli