Metrobüs Kuyukları İstanbul'da Vatandaşı Bezdirdi

Hafta'nın ilk iş günü sabahın ilk saatleriyle yollara düşen İstanbullular, yine o alışılan görüntüler verdiler. İstanbul'da enibosna Metrobüs Durağı’nda sabah saatlerinde oluşan kalabalık metrobüs duraklarındaki yoğunluğu bir kez daha gün yüzüne çıkarmış oldu.Haftanın ilk iş gününde E-5 Karayolu üzerinde trafik yoğunluğu yaşanırken, metrobüs duraklarında ise yolcu kuyruğu oluştu.

Metrobüs Kuyukları İstanbul'da Vatandaşı Bezdirdi

Hafta'nın ilk iş günü sabahın ilk saatleriyle yollara düşen İstanbullular, yine o alışılan görüntüler verdiler. İstanbul'da enibosna Metrobüs Durağı’nda sabah saatlerinde oluşan kalabalık  metrobüs duraklarındaki yoğunluğu bir kez daha gün yüzüne çıkarmış oldu.Haftanın ilk iş gününde E-5 Karayolu üzerinde trafik yoğunluğu yaşanırken, metrobüs duraklarında ise yolcu kuyruğu oluştu.

VATANDAŞ AKIN ETTİ

Sabahın erken saatlerinde işe gitmek için metrobüse binmek isteyen vatandaşlar duraklarda yoğunluğa neden oldu. Yenibosna Metrobüs Durağı’nda metrobüse binmek isteyen vatandaşlar, üst geçit ve merdivenlerde metrelerce kuyruk oluşturdu.

EZİLME TEHLİKESİ YAŞAYANLAR OLDU


Metrobüse binmek isteyen vatandaşlar dakikalarca beklerken, oluşan yoğunluk nedeniyle metrobüsten inen vatandaşlar da duraktan çıkmakta güçlük çekti.Milliyet
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 23:06
YORUM EKLE