MEB Şube Müdürü Ataması Açıklaması Yaptı! Tercih Alınacak!

Milli Eğitim Bakanlığı MEB taşra teşkilatları için şube müdürü atamaları yapılacağını açıkladı. MEB'ten yapılan açıklama ve başvuru tarihleri ilgili yeni gelişmeler haberimizde..

MEB Şube Müdürü Ataması Açıklaması Yaptı! Tercih Alınacak!

Milli Eğitim Bakanlığı taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere 513 Şube Müdürü ataması yapılacağını açıkladı!

MEB personel GYS, Unvan değişikliği yönetmeliği hükümlerince taşra teşkilatlarında ve MEB Müdürlüklerinde yapılan sözlü sınavlar 10 Ekim tarihinde duyurulduğu belirtildi.

Şube müdürü görevde yükselme sözlü sınavda 70 puan ve üzeri puan alan adaylar başvuruda bulunabilecekler.

Başvurular için 19 kasım tarihinden itibaren Mebsis internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapılabilecek. Son başvuru 23 Kasım tarihine kadar alınacak. Adaylar başvurularda en fazla 20 tercih yapabilecekler.

BAŞVURU ŞARTLARI;

4 yıllık yüksek okul mezunu olma, son iki yılda Bakanlıklta görev yapıyor olmak, 2 yıl (eğitim uzmanı, uzman, raportör, sivil savunma uzmanı veya okul müdürü) kadrolarında görev yapmak, 3 yıl (müdür başyardımcısı veya müdür yardımcısı görevlerinde ayrı ayrı veya toplamda üç; mimar, mühendis, biyolog, psikolog, istatistikçi, çözümleyici, programcı, araştırmacı, tekniker, şef veya sayman) görev yapmak ya da 4 yıl süre ile öğretmen kadrosunda görev yapmak gerekmektedir. 

Tercihlerin alınmasının ardından sonuçlar 30 Kasım tarihinde açıklanacağı belirtildi. MEB 2018 yılı taşra MEB müdürlüklerindeki şube müdürü kadrosu için atama başvurana ilişkin gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

İlan için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 15:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ressam
Ressam - 2 yıl Önce

Fetocu almayinda dicemde alanda fetoculer nasıl olacak bu iş bunlar nasıl temizlenecek