MEB Personel Genel Müdürü Müjdeyi Verdi! 20 Bin Öğretmen Atanacak!

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu sosyal medya üzerinden 20 bin öğretmen ataması için paylaşımda bulundu. İşte detaylar..

MEB Personel Genel Müdürü Müjdeyi Verdi! 20 Bin Öğretmen Atanacak!

Milli Eğitim Bakanlığına personel alımı yapılacak. Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yeni 20 bin öğretmen ataması hayırlı olsun diyerek mesaj gönderdi. 

Başkan Recep Tayyip Erdoğan bugün açıkladığı 100 günlük icraat programında öğretmen alımlarında ve personel alımlarında önemli müjdeler de yer aldı. Buna göre eğitim ve öğretim devam eden öğrenci sayısının yükseltileceği açıklandı. 

20 BİN ÖĞRETMEN ALIMI;

MEB Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu ve 100 günlük icraat programı kapsamına bakıldığında yeni eğitim ve öğretim döneminde Milli Eğitim Bakanlığına öğretmen alımları yapılacağı anlaşıldı. Adayların yapılan paylaşımlar sonrası sözleşmeli olarak mı öğretmen alınacağı 2017 KPSS ile mi yoksa 2018 KPSS sonuçlarının açıklanmasının ardından yeni alım yapılacağı soruları sorulmakta. Buna göre yapılacak yeni bir açıklama ile detayların belli olacağını beklemekteyiz. İşin olsa ekibi olarak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 13:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE