Martın 3. Haftasında Döviz Analizi

Mart ayının 3. haftasına girerken dolar ve euro üzerinde yaşanan gelişmeler ne kadar? Banklarda yaşanan bu gelişmeleri sizler için takip ederek haftanın başlangıç gününde sizlere sunduk. Dolar ve Euro'nun TL üzerinden kur durumlarını sizler için haberimize derledik.

Martın 3. Haftasında Döviz Analizi

Tarihler 18 Mart 2019 Pazartesi gününü gösterirken borsa içerisinde çalkalanmalar ve kur işleyişinde de dengeler değişmeye başladı. Dolar ve Euro kurlarından yaşanan çalkalanma borsada bulunan hisse dengelerini de değiştirdiğinden ortaya çıkan durumlarda TL cinsi üzerinden birçok dengenin değişmesine neden olmuş oluyor. Sabah saatlerinde dolar 5.44 üzerinden işlem görürken aynı saatler de Euro ise 6.17 üzerinden Pazartesi gününe açılışı yapmaktadır. 

Dolar ve Euro Gün içi Dengesi

Mart ayının 3. haftasına yapmış olduğu hızlı bir giriş ile birlikte kur seviyeleri Dolar da 5.44, Euro da ise 6.17 gösterirken bu değerlerin pazartesi günü içerisinde hafta başlangıcı oranına göre çalkalı bir şekilde gün sonuna kadar devam etmesi beklenmektedir. Saatler 11.00 gösterirken Dolar 5.46, Euro ise 6,19 seviyelerinde görünmektedir. Gün içerisinde ki gelişmeleri haber sitemizden takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE