Manisa'nın Ardından Elazığ'da 6.8 Şiddetinde Deprem

Türkiye on iki günde depremler ile sarsılmaya devam ediyor. 23 Ocak tarihinde Manisa Akhisar'ın ardından Elazığ merkezli 6.8 şiddetinde deprem meydana geldi.

Manisa'nın Ardından Elazığ'da 6.8 Şiddetinde Deprem

Türkiye'nin farklı noktarlarında depremler meydana gelmeye devam ediyor. Son dakika gelişmesi yaşandı. Elazığ merkezli bir deprem daha meydana geldi. 

ELAZIĞ'DA DEPREM;

24 Ocak tarihli deprem haritasına göre Elazığ Merkezli 6.8 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Kandilli Rasatanesi Elazığ Sivrice ilçesi merkezli deprem çevre il ve ilçelerden de hissedildi.

24.01.2020 tarihli deprem 20:55'te Sivrice ilçesinde 6.75 km derinlikte meydana geldi. 

AFAD AÇIKLAMASI;

AFAD'tan yapılan açıklamaya göre Ekiplerin deprem bölgesinde bir yıkım olup olmadığını ve enkaz altında kalan varmı diye incelemelere başladığını belirtti. 

Hangi illerden hissedildi? Elazığ ilçesi Sivricedeki deprem çevre illerde hissedildi. Diyarbakır Mardin, Batman, Hakkari, Hatay, Adana, Kayseri Rice ve Trabzon illerinden hissedildi. 

Ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 21:28

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE