Maliye Bakanlığı 2.000 (2 Bin) Memur Alımı Yapacak! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Maliye Bakanlığı kendi bünyelerinde görev yapmak üzere 2.000 (2 bin) memur alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak?

Maliye Bakanlığı 2.000 (2 Bin) Memur Alımı Yapacak! Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer alan ve diğer kamu kurumlarına bütçeye göre memur alımına izin vermekte olan Maliye Bakanlığı ihtiyacı olduğu pozisyonlar içinde kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur, personel alımı gerçekleştirmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü görevini yürüten Bekir Bozdağ kamuoyuna çok önemli bir açıklama yaptı ve yapılan açıklama da Maliye Bakanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak ve detaylar nedir?

2 BİN MEMUR ALIMI DETAYLARI NEDİR?

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü görevini yürüten Bekir Bozdağ, Maliye Bakanlığının 2 bin memur alımı yapacağını ilan etti. Peki 2 bin memur alımı detayları nedir? Buna göre alımlar bin gelir uzmanı ve bin vergi denetmeni kadroları için yapılacak olup toplam 2 bin (2.000) memur alımı gerçekleştirilecektir. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Maliye Bakanlığı vergi denetmeni ve gelir uzmanı kadroları için toplam 2 bin kişilik memur alımı gerçekleştirecektir. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Şu an için tarih konusunda her hangi bir duyuru bulunmuyor. Yeni bir duyuru yayımlandığında ve memur alımı tarihi açıklandığında sizleri bilgilendireceğiz. İşin Olsa ekibimizi takip ederek tüm haberlerden bilgi edinebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı Buradan İndirin

İŞİN OLSA / ÖZEL HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
mus
mus - 6 yıl Önce

ön lisans mezunları nedense son 3 yıldır unutuluyor belkide kasten alınmıyor yanlızca lisans bölümlerine öncelik veriliyor günü geldiğinde inşalah bizimde önceliğimiz değişmez

ahmet
ahmet - 6 yıl Önce

atanamayan lisans ( çeko) lar olarak .. Allah aşkına yeter artık hep alımlardan bahsediliyor yok 100,000 yok 70,000 bin ama elde var sadece ve sadece sıfır sıfır...kpss puanım lisans 71 ama işşizim illa ankarada tanıdığım mı olması lazım.......2019 da oy yok

mine
mine - 6 yıl Önce

düz liseler mezunlari icin umut varmidir

Aydın
Aydın @mine - 6 yıl Önce

Var ama çok az alım olur yine her zamanki gibi.

Abdulhamit
Abdulhamit @mine - 6 yıl Önce

Maalesef mine

Emre
Emre @mine - 6 yıl Önce

Düz lise mezunlarını müsteşarlık için düşünüyorlar.

Özlem
Özlem - 6 yıl Önce

Hic zannetmiyorum onlar yokmus gibi davraniliyo

Tam bir sahtekar siniz
Tam bir sahtekar siniz - 6 yıl Önce

Açıklandı yapılacak mı Liste belli oldu şu bu eeee nerde nerde şeref yakınları sahtekar herifler

Misafir
Misafir - 6 yıl Önce

Kafa karışıklıgından başka bir şey yok. Osym almadıktan sonra benden olur yok.