Maliye Bakanlığı 2 Bin Gelir Uzmanı ve 300 Vergi Müfettişi Personeli Alacak

Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptığı duyuru da 2 bin gelir uzmanı ve 300 vergi müfettişi alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Maliye Bakanlığı 2 Bin Gelir Uzmanı ve 300 Vergi Müfettişi Personeli Alacak
Maliye Bakanlığının bu sene kaç personel alımı yapacağı açıklamaları beklenirken Bakan Naci Ağbal müjdeli bir haber verdi ve kaç personel alımı gerçekleştireceklerini duyurdu. Peki Maliye Bakanlığı bu sene kaç personel alımı gerçekleştirecek ve detaylar nedir?

Maliye Bakanı Naci Ağbal açıklamasında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin gelir uzmanı ve 300 vergi müfettişi alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Buna göre toplam 2 bin 300 kişilik alım yapılacak.

Vergi Müffetişi - 300 Personel
Gelir Uzmanı - 2 Bin Personel

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK


Maliye Bakanı Naci Ağbal vergi müfettişi kadrosu için 300 kişilik alımın yapılacağı açıklamasının ardından gelir uzmanlığı sınavının yapılacağını ve bu sınavın yapılması ile 2 bin kişilikte gelir uzmanı kadrosu için personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Şu anda Maliye Bakanlığının vergi müfettişi ve gelir uzmanı kadroları için personel alımının ne zaman yapılacağı bilinmiyor. Ancak önümüzde ki süreçler içerisinde alımların gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Alımların hepsinin bir anda mı yapılacağı yoksa yıl içerisine dağıtılarak toplam vergi müfettişi ve gelir uzmanı pozisyonları için 2 bin 300 kişilik alımın yapılacağı konusunda net bir bilgi yok.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE