Maliye Bakanlığı 2 Bin 300 Memur Personel Alacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Maliye Bakanı Naci Ağbal kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 300 memur alınacağını müjdeledi. Peki memur personel alımları ne zaman yapılacak.

Maliye Bakanlığı 2 Bin 300 Memur Personel Alacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak
Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptığı duyuru ile müjdeli bir haber verdi. Binlerce aday Maliye Bakanlığının bu sene kaç personel alımı yapacağını merak ile beklemekte ancak konu hakkında duyuru yapılmadığı için adaylar müjdeli haberi bekliyordu. Maliye Bakanı Naci Ağbal katıldığı televizyon programında adaylara müjdeli bir duyuru yaptı.

Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından yapılan duyuru ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 300 kişilik personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Maliye Bakanlığı
Alınacak Personel Sayısı: 2 Bin 300
Farklı Pozisyon: 2

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Maliye Bakanı Naci Ağbal 2 bin 300 kişilik memur personel alımı yapılacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak
.
Vergi Müfettişi - 300 Personel
Gelir Uzmanı 2 Bin Personel

Maliye Bakanı Naci Ağbal vergi müfettişi pozisyonuna değinme yaparak bu kadro için toplam 300 kişilik bir alımın gerçekleştirileceğini müjdeledi. Yine bu pozisyondan hariç olarak gelir uzmanı kadrosu hakkında da duyuru yapan Maliye Bakanı Naci Ağbal gelir uzmanlığı sınavı yapılacağını ve bu sınav doğrultusunda toplam 2 bin kişilik daha personel alımı yapılacağı müjdelendi. Buna göre 2 bin 300 kişilik memur personel alımı Maliye Bakanlığı aracılığı ile önümüzde ki süreçler içerisinde yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE