Maliye Bakanı Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı! Müjdeli Haber Verildi Mi?

Maliye Bakanı Naci Ağbal taşerona kadro hakkında önemli açıklamalar yaptı. Peki Müjdeli haber verildi mi? Taşerona kadro ne zaman verilecek.

Maliye Bakanı Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı! Müjdeli Haber Verildi Mi?

Ülkemizde taşeron olarak istihdam etmekte olan bir milyona yakın kişi yaklaşık olarak birkaç senedir kadro bekliyor. Hükümet ve Bakanlıklar ortak çalışmalar yürüterek taşeron işçilerine kadro vermek istiyor ancak bir türlü beklenilen açıklama yapılmadı.

Taşeron işçilere kadro ne zaman verilecek derken uzun süredir konu hakkında açıklama yapılmamıştı sununda Maliye Bakanı Naci Ağbal'dan taşeron işçilere haber verildi. Peki Bakan Naci Ağbal ne açıklamasında bulundu? Taşerona kadro verilecek mi? Kadro ne zaman verilecek işte yapılan açıklamalar.

Bakan: İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIK

Maliye Bakanı Naci Ağbal gündem başlıkları hakkında değerlendirmeler yaparken taşerona kadro hakkında da önemli ifadeler de bulundu. Konu hakkında çalışmaların yapıldığı ancak bir türlü işin içinden çıkamadıklarını belirten Maliye Bakanı Naci Ağbal yine de taşeron işçileri umutlandırdı.

TATLIYA BAĞLAYACAĞIZ KADRO GELİYOR!

Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından yapılan açıklama ile bir milyona yakın taşeron işçiye kadro verileceği ve konunun tatlıya bağlanacağı söylenirken çok uzak değil ancak yakın bir dönemde çalışmaların sona ereceğini belirtti. Buna göre hükümet ve bakanlıklar konu hakkında görüşmelerine devam etmekte olup en kısa süre içerisinde taşeron işçilerine kadro verilmesi bekleniyor. Bilindiği üzere daha önce yapılan açıklama da taşeron işçilere kadro konusunun sonbahar da görüşüleceği de açıklanmıştı.

TÜM DETAYLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 16:26

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah kulu
Allah kulu - 3 yıl Önce

delikanlı gibi yok arkadaş veremiyoruz. dünya konjonktürü müsait değil deyin. garibanlar da uyansın rüyadan.

isme gerek yok
isme gerek yok - 3 yıl Önce

2019 da alcaksınız taşerondan oyları bekleyin alcaksınız ;)

Mehmet Hanifi
Mehmet Hanifi - 3 yıl Önce

Söz verildi, unutuldu. Tatlıya bağlamak bu kadar güç müydü? Seçim öncesi dillendiriliyor, seçim sonrası görüşmeler sürüyor diyorsunuz. Artık inanmıyoruz.

taşo
taşo - 3 yıl Önce

köyün birinde çoban ölmüş. kurda artık çoban sensin demişler. kurt başlamış ağlamaya. niye ağlıyorsun dediklerinde inanamıyorum inanamıyorum demiş

çetin
çetin - 3 yıl Önce

seçimlerden sonramı yoksa daha sonraki seçimlerden sonramı insanlarla dalga geçmeyin

taseron eşi
taseron eşi - 3 yıl Önce

Aman ne müjde ne müjde yemede yanında yat.

Taseron
Taseron - 3 yıl Önce

Hiç umudum yok bütün umutlarimizi korelttiler

1 Kasım 2015 seçimlerinde söz verip işten atildik hakkımızı istiyoruz
1 Kasım 2015 seçimlerinde söz verip işten atildik hakkımızı istiyoruz - 3 yıl Önce

Uzatmanın artk gittikce bokunu cikardiniz 2 sene oldu utanma yokmu sizde milletin hakkını verin seçim vaadinda kim çalişmişsa hakkediyor kadro derdiniz oyları aldınız işten dünya kadar taşeronu çıkarsınız yazık hakkımızı istiyoruz bunu kabul etmiyoruz