Lise Mezunu 7 Bin Bekçi Alımı Başvuru Tarihleri Belli Oldu Mu?

Emniyet Genel Müdürlüğü 7 bin bekçi alımı başvuruları tarihleri duyuruldu mu? Bekçi alımları ve başvuruları ne zaman yapılacak.

Lise Mezunu 7 Bin Bekçi Alımı Başvuru Tarihleri Belli Oldu Mu?
Geçtiğimiz günlerde çıkarılan OHAL kapsamında ki Kanun Hükmünde Kararnameler ile Emniyet Genel Müdürlüğüne bekçi pozisyonu için 7 bin kişilik kadro tahsis edildi ve Emniyet Genel Müdürlüğü 7 bin kişilik bekçi alımı gerçekleştirecek.

7 bin bekçi alımı talimatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna duyurulmuştu ve alımların ne zaman yapılacağı beklenirken EGM'ye kadroların tahsisi ancak referandumdan sonra verildi. Buna göre Emniyet Genel Müdürlüğü lise mezunu 7 bin bekçi alımı yapmaya hazırlanıyor. Peki başvuru tarihleri duyuruldu mu?

BAŞVURU TARİHLERİ DUYURULDU MU

Emniyet Genel Müdürlüğüne OHAL kapsamında çıkarılan Kanun Hükmünde Kararnameler ile toplam 7 bin kişilik bekçi kadrosu tahsis edildi. Peki başvuru tarihleri duyuruldu mu? Buna göre şu anda başvuru tarihleri hakkında her hangi bir açıklama yapılmadı ancak basının sürekli gündemin de olan bekçi alımları hakkında ilanlarının hazırlandıığı ve yakın zamanda 7 bin kişilik bekçi alımlarının yapılması beklenmektedir.

HANGİ İLLERE ALIM YAPILACAK

7 bin bekçi alımının hangi illere yapılacağı da en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Buna göre 7 bin kişilik bekçi alımının  İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay illeri için yapılması beklenmekte olup bu iller haricinde Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri içinde bekçi alımlarının gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Bekçi Maaşları Ne Kadar? Bekçi Görevleri Nedir?

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
servet koyuncu
servet koyuncu - 3 yıl Önce

slm ben lise mezunuyum 1979 doğumluyum silahlı özel güvenlik sertifikam mevcut e sınıfı ehliyetim mevcut olup başvuru yapmak istiyorum irt 05433878178

Can
Can - 3 yıl Önce

Ben 23.10.1999 doğumluyum son sınıf lise öğrencisiyim şartlara uygunum başvuru yapabilirmiyim

gülsüm
gülsüm - 3 yıl Önce

kadın bekçi alınıyor mu

Bekçi
Bekçi - 3 yıl Önce

Şu askerlik şartını ve ikamddi kaldrn veya teccill olsun